Poprzedni artykuł: Te gwiazdy zostały matkami w 2018 roku. To dopiero baby boom! Następny artykuł: Dorota Gardias w ogniu krytyki. Pogodynka zabrała pięcioletnią córkę d...

Te gwiazdy zostaną mamami w 2019 roku! Która urodzi pierwsza?

Rok 2018 spokojnie możemy nazwać czasem prawdziwego baby boom! Wiele gwiazd urodziło, ale jeszcze więcej ogłosiło, że niedługo zostanie mami. Kto urodzi w 2019?

W ciągu ostatnich miesięcy wiele gwiazd przywitało na świecie swoje maleństwa. Na świat przyszedł między innymi książę Louis, trzecie, wyczekiwane Royal Baby Kate Middleton i księcia Williama, także młodsza siostra księżnej Pippadoczekała się pierwszego dziecka. Mamami zostały także długo ukrywająca ciążę Marina, czy kontrowersyjna, znana z TVN-owskiego show „Żony Hollywood”, Kinga Korta. 2018 to również czas, w którym wiele gwiazd ogłosiło, że na początku nowego roku w ich życiu pojawi się mała istotka, która diametralnie zmieni ich życie.

Te gwiazdy zostaną mamami w 2019 roku!

Choć o ciążach gwiazd głośno się spekuluje, a czasem, tak jak było to w przypadku Julii Wieniawy czy Basi Kurdej-Szatan wystarczy dodająca kilogramów stylizacja, by fani doszukiwali się ciążowego brzuszka, to jedno jest pewne – w 2019 wiele polskich i zagranicznych gwiazd naprawdę zostanie mamami. Na świat przyjdzie między innymi wyczekiwane przez Brytyjczyków pierwsze dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego czy niezwykle dbającej o swoją prywatność Kasi Tusk. Kto jeszcze zostanie mamą w nadchodzącym roku?

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd, które w 2019 roku przywitają na świecie swoje maleństwa.

Zdjęcia: ONS/East News/Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 maja 2020, 23:44

Nasze propozycje