Poprzedni artykuł: Myślicie, że to zwykłe rozstępy w ciąży? Okazało się, że to choroba! Następny artykuł: In-vitro ją zawodzi. Małgorzata Rozenek-Majdan rozważa inną opcję na p...

Anna Lewandowska udostępniła zdjęcie z twarzą Klary! Ależ ona jest urocza...

Tak wygląda Klara Lewandowska! Zdjęcie dziewczynki pojawiło się na Intagramie Anny Lewandowskiej i od razu wzbudziło ogromne zainteresowanie.

Ukrywanie twarzy dziecka to dość powszechna wśród gwiazd praktyka. Robią tak chociażby Marina Łuczenko-Szczęsna, Weronika Rosati i Małgorzata Kożuchowska. Uwielbiają chwalić się dziećmi w social mediach, ale na ich profilach społecznościowych nie znajdziemy zdjęć, na których widać twarz pociech w pełnej krasie.

Podobnie robi rodzina Lewandowskich. Para pokazuje córkę, ale zawsze odwróconą do obiektywu tyłem lub bokiem. Tym razem jednak Anna Lewandowska zrobiła wyjątek - na zdjęciu wyraźnie widać twarz dziewczynki. Do kogo jest bardziej podobna?

Jak wygląda Klara Lewandowska? Jest pierwsze zdjęcie!

Od dawna wiadomo, że rodzina Lewandowskich bardzo dba o prywatność i nie pokazuje w sieci wiele ujęć z życia prywatnego. Od jakiegoś czasu główną bohaterką publikowanych przez nich zdjęć, jest oczywiście dwuletnia córeczka. Są w niej zkochani do szaleństwa, więc nikogo nie powinien dziwić fakt chwalenia się nią na profilach społecznościowych.

Wiele osób jest więc coraz bardziej ciekawa, jak wygląda Klara Lewandowska. Na instagramowym profilu jej mamy niejednokrotnie rozpętała się o to istna burza w komentarzach. Fanki zarzucały Annie Lewandowskiej, że wstydzi się pokazać swoje dziecko. Niektórzy nie rozumieją, dlaczego rodzice tak bardzo ukrywają twarz dziewczynki, skoro na obozach sportowych prowadzonych przez trenerkę, jej córkę obserwują uczestniczki treningów

Najwyraźniej trenerka uległa namowom internautów i postanowiła uchwycić zamyśloną Klarę na zdjęciu. Szczęśliwa dwulatka bawi się w dziecięcym domku, w którym razem z mamą czyta bajki o Puciu i ogląda Świnkę Pepę.

Mimo że zdjęcie jest robione z góry, a dziewczynka chowa się w dziecięcym domku, dokładnie widać jej rysy twarzy. Być może ta decyzja jest spowodowana z jednej strony naciskiem fanów i mediów, a z drugiej strony świadomością, że nie będą w stanie ukrywać jej twarzy przez całe życie. Kilka miesięcy temu zdjęcia twarzy Klary wyciekły w social mediach za sprawą Mariny Łuczenko-Szczęsnej, która przez przypadek opublikowała na InstaStories wideo z wizerunkiem dziewczynki. Jak myślicie, czy teraz zdecydują się częściej ją pokazywać?

Zdjęcie główne: Instagram.com/annalewandowskahpba

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 22:44

Nasze propozycje