Poprzedni artykuł: Oto nowa "najładniejsza dziewczynka świata"! Naprawdę jest aż taka śli... Następny artykuł: Charlotte pokazała jak tańczy. Ależ ona jest urocza!

Izabela Janachowska pokazała twarz synka! Ależ on jest podobny do ojca

Dziecko, , tagi: Izabela Janachowska, dzieci gwiazd
Synek Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego ma dopiero pół roku, a już tak bardzo się zmienił. Ten maluch jest uroczy!

Najnowsze zdjęcie na Instagramie Izabeli Janachowskiej wywołało ogromne zainteresowanie wśród jej fanów. Gwiazda była tak podekscytowana pierwszym wyjazdem z synkiem, że postanowiła pokazać obserwatorom, jak teraz wygląda Christopher Alexander.

Izabela Janachowska pokazała twarz synka

Była mistrzyni tańca i ekspertka ślubna świetnie radziła sobie z dokumentowaniem zarówno przebiegu ciąży, jak i pierwszych tygodni życia synka. Razem z mężem nie ukrywali, że są bardzo szczęśliwi. Szybko wyjawili również imię malucha. Mają zdecydowanie inne podejście niż pozostałe gwiazdy - na przykład rodzina Lewandowskich ukrywa twarz Klary. Podobnie zresztą robią Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny.

Dzięki temu, że Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński od początku pokazywali twarz synka, paparazzi nie śledzą ich z uporem maniaka, aby móc sfotografować ich dziecko. Razem z mężem tuż po porodzie chwalili się zdjęciami Chrostophera w social mediach. Podchodzą jednak do sprawy ostrożnie i dawkują tego typu fotografie mediom. Maluch rzadko pojawia się na Instagramie Izabeli Janachowskiej.

Zobacz także:Izabela Janachowska pokazała figurę po ciąży! 

Oprócz tego, że zdecydowała się wystąpić z nim na okładce magazynu "Viva!", teraz również pokazała, jak jej synek wygląda, mając pół roku. Od ostatniej tego typu publikacji minęło jednak wiele tygodni, a mały Christopher bardzo się zmienił.

Widać, że coraz bardziej robi się podobny do ojca. Izabela pozuje w dodatku z synkiem w identycznych dresach. Wyglądają razem uroczo :).

Zdjęcie główne: Instagram/@izabelajanachowska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 listopada 2019, 22:45

Nasze propozycje