Poprzedni artykuł: Niepokojący trend na Instagramie - ciężarne nastolatki chwalą się wiel... Następny artykuł: Ciężarna gwiazda "Top model" zaatakowana przez internautów. Zasłużyła...

Ten kosmetyk uchroni cię przed nacięciem lub pęknięciem krocza w trakcie porodu!

Ten olejek do masażu intymnego ma chronić kobiety przed rozerwaniem krocza w trakcie porodu. Brytyjska położna i matka czwórki dzieci przekonuje, że on działa! Jak to możliwe?

Jakby poród sam w sobie nie był wystarczająco trudnym doświadczeniem, duża część rodzących kobiet narażona jest na uraz w postaci pęknięcia krocza albo zabieg jego nacięcia. Ten ostatni jest zwykle wykonywany przez lekarza, żeby uchronić kobietę przed rozdarciem, które - jeśli jest poważniejsze - może skończyć się wyjątkowo uciążliwymi powikłaniami (między innymi zakażeniem, krwiakami narządów rodnych, nietrzymaniem moczu lub stolca). Ryzyko pęknięcia i konieczność nacięcia krocza ma zmniejszać olejek do masażu intymnego Weleda. O jego skuteczności przekonuje brytyjska położna i matka czwórki dzieci!

Zobacz także: Sprawdź, jak - krok po kroku - wygląda poród naturalny w szpitalu!

Olejek do masażu miejsc intymnych Weleda Perineum Massage Oil

Weleda Perineum Massage Oil to kosmetyk, który wmasowuje się w skórę wokół wejścia do pochwy i wewnątrz pochwy, oraz w miejsce między pochwą a odbytem. Najważniejszymi składnikami olejku Weleda są olejek migdałowy i olejek ze skiełkowanych ziaren pszenicy. Olejek migdałowy dogłębnie nawilża skórę. Z kolei olejek ze skiełkowanych ziaren pszenicy jest bogaty w witaminę E znaną ze swoich właściwości odżywczych, regenerujących i nawilżająco-natłuszczających. Regularny masaż intymny kosmetykiem Weleda (3-4 razy w tygodniu przez 5-10 minut, od 34. tygodnia ciąży) ma znacznie zwiększać elastyczność pochwy i chronić kobietę przed ryzykiem jej pęknięcia.

Zwolenniczką masażu intymnego i przeznaczonego do niego oleju Weleda jest Clemmie Hooper - popularna w Wielkiej Brytanii blogerka, położna i matka czterech córek. Hooper zapewnia, że swoje dzieci rodziła naturalnie, bez rozerwania czy konieczności  rozcinania krocza właśnie dzięki Olejkowi do masażu intymnego Weleda

Zobacz także: Poród bez nacinania - podpowiadamy, jak się do niego przygotować!

A wy co myślicie o masażu intymnym - spróbowałybyście czegoś takiego, żeby uchronić się przed pęknięciem lub rozcięciem krocza? I czy myślicie, że to naprawdę może zadziałać?

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 13:27

Zobacz także

Nasze propozycje