Poprzedni artykuł: Kim Kardashian po raz czwarty zostanie mamą. Gwiazda zdradziła płeć sw... Następny artykuł: Koledzy księcia George'a wymyślili mu przezwisko. Jest bardzo zabawne!

Jest pierwszy filmik z dzieckiem Meghan Markle i księcia Harry'ego w roli głównej!

Operatorowi kamery programu "Global News" udało się uchwycić niezwykły moment. Podczas oficjalnej wizyty Meghan Markle w Teatrze Narodowym zrobił zbliżenie na brzuch ciężarnej księżnej i nagrał odznaczającą się na nim nóżkę lub rączkę jej nienarodzonego dziecka.

Wideo zostało nagrane podczas oficjalnej wizyty księżnej Sussex w Teatrze Narodowym. "Global News" relacjonowało spotkanie Meghan Markle z młodzieżą uczestniczącą w organizowanych przez teatr zajęciach. Po jednym ze zorganizowanych na jej cześć pokazów żona księcia Harry'ego rozmawiała z występującymi w nim nastolatkami, gładząc się nieświadomie po brzuchu. I właśnie wtedy, kiedy operator zdecydował się zrobić zbliżenie, dziecko księstwa Sussex postanowiło zaznaczyć swoją obecność. Na brzuchu Meghan pojawiła się mała, przemieszczająca się wypukłość. To w tym miejscu była rączka lub nóżka książęcego dziecka!

Fot.: East News

Zobacz także: Jak będzie miało na imię dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego pokazało się światu

Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że wypukłość na brzuchu księżnej to jej pępek. W końcu Meghan miała na sobie dopasowaną sukienkę i na opiętym na ciele materiale pępek faktycznie mógł się jej odznaczyć. Jednak po kilkukrotnym obejrzeniu filmiku nie mamy wątpliwości, że widać na nim jej nienarodzone dziecko w akcji. Skąd ta pewność? Wypukłość na brzuchu księżnej Sussex zmienia wielkość i się przemieszcza - a pępki (nawet członków rodziny królewskiej) takich rzeczy nie robią! ;-)

Zobacz także: Meghan Markle chce urodzić pierwsze dziecko na własnych warunkach. Elżbieta II nie będzie zadowolona...

Fot.: YouTube

Nas widok kopiącego mamę dziecka Sussex rozczulił. I już nie możemy się doczekać, kiedy ten maluch pojawi się na świecie! Wy też czekacie na poród Meghan?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 maja 2019, 21:17

Zobacz także

Nasze propozycje