Poprzedni artykuł: Internautki krytykują Kaczorowską. Ich zdaniem źle opiekuje się dzieck... Następny artykuł: Bez tego księżniczka Charlotte nie wychodzi z domu. To jej amulet

Wojciech Szczęsny kupił rocznemu synkowi… Mercedesa! Takiego samochodu niejeden może mu pozazdrościć!

Marina i Wojciech Szczęsny uwielbiają rozpieszczać swojego synka. Niedawno piłkarz podarował maluchowi… Mercedesa. Ten zabawny filmik to hit sieci!

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny rok temu zostali szczęśliwymi rodzicami małego Liama i choć postanowili, że będą chronić wizerunek chłopca tak długo, jak to możliwe, to nie powstrzymuje ich to od publikowania zdjęć i filmików w mediach społecznościowych z małym Liamem w roli głównej. Pomimo iż Szczęśni, podobnie do Ani i Roberta Lewandowskich, jeszcze nie pokazali twarzy synka, to na ich instagramowych kontach od czasu do czasu pojawia się ukrywający swoją twarz maluch.

Niedawno Wojciech Szczęsny opublikował na swoim Instagramie zabawny filmik, który bije rekordy popularności wśród fanów piłkarza, a wszystko przez prezent, jaki gwiazdor futbolu podarował swojemu synkowi.

Wojciech Szczęsny kupił Liamowi Mercedesa

Choć mały Liam ma zaledwie rok, to już doczekał się pierwszego auta! Wojciech Szczęsny podarował maluchowi imponującego czarnego Mercedesa klasy G w wersji bez dachu. Co prawda nie jest to duży, rodzinny samochód, a jedynie mini wersja oryginału, to naprawdę robi wrażenie! Elektroniczny samochód, zdalnie sterowany przez rodzica ewidentnie spodobał się maluchowi, a sam Wojciech przyznał, że zastanawia się, komu samochód dał więcej frajdy – jemu, czy Liamowi.

Nie jestem pewien, który z nas ma więcej zabawy – podpisał wideo Wojciech Szczęsny.

Nie trzeba było długo czekać, by pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych i rozbawionych fanów.

G Klasą od małego! Nie ma lipy – pisze jeden z fanów.

Mały Kubica – dodaje inny.

Ja myślę że tata miał więcej zabawy – pisze rozbawiona fanka.

Trzeba przyznać, że Liam świetnie odnalazł się w roli kierowcy terenowego suva. A wy jak myślicie, kto miał większą zabawę, chłopiec, czy dumny tata?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 października 2019, 05:45

Nasze propozycje