Poprzedni artykuł: Są już zdjęcia z 1. urodzin księcia Louisa! Ależ on urósł! Następny artykuł: Internauci krytykują zdjęcie Natalii Siwiec z córką: "Dajcie temu dzie...

Najpierw Marina, teraz Wojtek - on również pokazał wzruszające chwile z synkiem

Wojciech Szczęsny jest zakochany w synku po uszy. Opublikował filmik, na którym widać na nim nawet fragmenty twarzy chłopca!

Niedawno Wojciech Szczęsny obchodził 29. urodziny, a Marina w ramach prezentu przygotowała dla niego wzruszające wideo. Pokazała w nim nieznane do tej pory ujęcia ze ślubu, porodu, a nawet fragmenty twarzy Liama. Kolejny filmik pojawił się teraz na Instagramie bramkarza Juventusu. Pokazał, jak bawi się z synkiem.

Wojciech Szczęsny opublikował wideo z synkiem!

W tym roku święta Wielkanocne Marina i Wojtek spędzili osobno. To dlatego, że wokalistka postanowiła wybrać się na popularny festiwal Coachella. Kalifornijskie wydarzenie szczegółowo relacjonowała na swoim Instagramie - stąd też wiadomo, że poleciała z Marceliną Zawadzką i Patricią Kazadi. Niestety nie wszyscy podzielali jej entuzjazm. Mimo że internauci zarzucają jej, że zostawiła rodzinę dla rozrywki, jej mężowi i synkowi najwidoczniej wcale nie jest smutno z tego powodu.

Zobacz także: Marina pokazała niepublikowaną "sesję brzuszkową"!

Wojtek postanowił udowodnić hejterom, że świetnie radzi sobie pod nieobecność ukochanej. Dodał na swój Instagram rozczulający filmik, na którym pokazuje, jak bawi się z Liamem

Liam już niebawem skończy roczek - chłopiec przyszedł na świat 30 czerwca 2018 roku. Maluch rośnie jak na drożdżach. Zaczął już raczkować, a z jego ust padają już pierwsze, ale niezbyt składne słowa. Widać, że Wojtek i Marina potrafią się doskonale dzielić obowiązkami rodzicielskimi i każde z nich znajduje czas na pielęgnowanie rodzinnych wartości, zobowiązania służbowe, ale także osobiste przyjemności. 

Zdjęcie główne: Instagram.com/wojciech.szczesny1

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 sierpnia 2020, 22:12

Nasze propozycje