Poprzedni artykuł: Przepis na domowe lody? Mamy aż 10 pomysłów! Następny artykuł: Jak wychować szczęśliwe dziecko? 13 przykazań dobrego rodzica

Sprawdź, czy wygrałaś laktator Philips Avent z serii Natural!

Dziecko, , tagi: Philips, laktator, laktator elektryczny, laktator ręczny
Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałaś 1 z 6 laktatorów Philips AVENT Natural!

kobieta z dzieckiem

KONKURS

Wygraj elektroniczny laktator Philips AVENT Natural!

1. Dokończ zdanie : Karmienie mojego maluszka jest…

2. Dodatkowo napisz, dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać laktator Philips AVENT Natural.

3. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

4. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

6 x elektroniczny laktator Philips AVENT Natural SCF 332

laktator philips

 

Komfortowy laktator Philips AVENT z serii Natural zapewnia dziecku najlepszy start w życie, a mamie najwyższy komfort, aby mogła dłużej karmić piersią.

Światowa Organizacja Zdrowia rekomenduje karmienie piersią przez co najmniej pierwsze pół roku życia dziecka. Kluczem od udanego karmienia jest poczucie komfortu mamy, ponieważ stres lub właśnie dyskomfort mogą znacząco wpłynąć na ilość pokarmu. Taki wewnętrzny spokój jest konieczny zwłaszcza w sytuacji, kiedy mama pokarm musi odciągnąć, bo wie, że w porze, gdy bobas zgłodnieje, jej nie będzie obok.

Tymczasem wg badań globalnym zasięgu, przeprowadzonych przez Philips AVENT i Philips Centre for Health and Well-being, 23% kobiet rezygnuje z karmienia piersią w ciągu pierwszych trzech miesięcy, gdyż jest to dla nich zbyt bolesne. Ten kłopot może pomóc rozwiązać odpowiedni laktator.

Dla zdrowia dziecka i komfortu mamy

W serii produktów AVENT Natural mamy znajdą zarówno laktator elektroniczny, jak i ręczny.

Model elektroniczny ma regulowane podciśnienie, dzięki czemu symuluje odruch ssania dziecka, zapewniając skuteczne odciąganie pokarmu. Nakładka masująca z miękkimi płatkami daje wrażenie ciepła w kontakcie ze skórą, co pomaga się mamie odprężyć, a co za tym idzie, uzyskać więcej pokarmu. Co bardzo istotne z punku widzenia wygody karmiącej, unikalny kształt laktatora pozwala odciągać pokarm pozostając w wygodnej pozycji, bez konieczności pochylania się do przodu. Ponadto, dzięki osobnej bazie, jest on dużo lżejszy, co daje komfort mamie podczas użytkowania. Dodatkowo nie ma obecnie ryzyka zalania silniczka laktatora pokarmem, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny. Odciąganie należy zacząć od delikatnej stymulacji, aby następnie wybrać jedno z 3 ustawień odciągania. Cale mleko trafia wprost do butelki AVENT Natural, która jest dołączona do zestawu, a inspirowany naturą kształt smoczka sprawia, że jest on szybko akceptowany przez maluszka. Oczywiście urządzenie sprawdza się także w podróży – by działało, wystarczą 4 baterie typu AA, a niewielka ilość części pozwala na szybki montaż, oraz łatwe czyszczenie i przechowywanie.

laktator philips

Również laktator ręczny Philips AVENT Natural, zaprojektowany we współpracy z wiodącymi doradcami laktacyjnymi, umożliwia łatwe odciąganie pokarmu w wygodnej, siedzącej pozycji. Miękkie silikonowe płatki, delikatnie masują pierś i stymulują odruch uwalniania pokarmu, ułatwiając tym samym jego wypływ i zwiększają produkcję. Model ten posiada także specjalnie wyprofilowaną rączkę, którą można poruszać używając zaledwie koniuszków palców, dzięki czemu ociąganie pokarmu jest wygodniejsze i wymaga mniej wysiłku. Teraz mamy mogą karmić wygodnie, jednocześnie dostarczając dziecku pokarm najlepiej odpowiadający jego potrzebom.

Więcej informacji na stronie http://aventdlamam.pl/

Lista Laureatów

- Katarzyna J., Terespol

- Jowita Anna K., Leszno

- Katarzyna P., Białystok

- Daria W., Lębork - Mosty

- Martyna Z., Siemianowice Śląskie

- Dorota I., Świecie

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje