Poprzedni artykuł: Schroń się przed codziennością i podaruj sobie zjawiskowy wygląd na wi... Następny artykuł: Sekrety piękna gwiazd - Agnieszka Rylik: Jestem w ciągłym biegu, ale d...

Poznaj wyniki testu laktatorów Philips Avent z serii Natural!

Dziecko, , tagi: laktator elektryczny, laktator ręczny, Philips, testowanie, test konsumencki
Wybrane Wizażanki przetestowały wyjątkowe laktatory Philips Avent z serii Natural – ręczny oraz elektryczny. Poprosiłyśmy użytkowniczki, by podzieliły się z nami wrażeniami z testu – poznaj ich opinie!

Laktatory Avent  z serii Natural charakteryzują się wyjątkową konstrukcją, która sprawia, że mleko z piersi trafia bezpośrednio do butelki, nawet jeśli mama siedzi prosto. Nakładka masująca ma nową, miękką, aksamitną fakturę, która jest ciepła w dotyku — dzięki temu wygodnie i delikatnie stymuluje wypływ pokarmu. Laktator elektryczny dodatkowo posiada 3 ustawienia odciągania – można je wybierać zgodnie ze swoimi preferencjami. Jaka jest opinia naszych użytkowniczek?

Aż 88% testerek oceniło, że odciąganie pokarmu testowanym laktatorem jest bardzo komfortowe. Zdecydowana większość kobiet zgadza się ze stwierdzeniem, że nakładka masująca jest bardzo wygodna oraz funkcjonalna i w delikatny, ale skuteczny sposób stymuluje wypływ pokarmu.

Odciąganie pokarmu testowanym laktatorem przebiega szybko i sprawnie – potwierdza to 75% kobiet testujących produkt. 100% dziewczyn jako zaletę laktatora wskazało fakt, że można go myć w zmywarce.

100% testerek planuje korzystanie z testowanego modelu laktatora również po zakończeniu akcji. Wszystkie kobiety poleciłyby też testowany laktator innym mamom.

Poznaj opinie naszych testerek!

Laktator ręczny Philips Avent

Nie musiałam być zgięta podczas odciągania pokarmu, dosyć szybko i sprawnie odciągałam pokarm, laktator jest bardzo wygodny, odciągając pokarm można przemieszczać się po mieszkaniu :) Jestem bardzo zadowolona z testowania. Laktator jest niewielki i wszędzie mogę go ze sobą zabrać.Magdalena M.

Najbardziej podobało mi się, że laktator, dzięki silikonowej nakładce mającej niewielkie wypustki, idealnie dopasowuje się do piersi. Nie trzeba się pochylać, garbić i przyjmować różnych innych, dziwnych pozycji. Bardzo łatwo i przyjemnie można odciągać pokarm. Dodatkowo w zestawie znajduje się smoczek, dzięki czemu od razu ściągnięte mleko można podawać dziecku. Dzięki profesjonalizmowi marki Philips, laktator można łączyć z innymi produktami tej marki co również jest bardzo ważne.Sylwia K.

Laktator elektryczny Philips Avent

Laktator pomógł mi przede wszystkim w zwiększeniu produkcji mleka - wystarczyło parę dni, by przestać myśleć czy moje dziecko się naje moim pokarmem. Poprawił mój komfort psychiczny, mogę spokojnie odciągnąć pokarm i mogę iść spokojnie bez pospiechu na zakupy pozałatwiać sprawy. Laktator testowany przeze mnie jest poręczny, praktyczny i funkcjonalny – widać, że jest skonstruowany z myślą o komforcie kobiety.Monika Z.

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje