Poprzedni artykuł: Ewa Farna po raz pierwszy o macierzyństwie: "Miałam momenty doła..." Następny artykuł: Joanna Krupa pokazała kolejne zdjęcie dziecka. Fani: "Ona wygląda jak...

W Lidlu kupicie prezenty na Mikołajki dla dzieci. Ceny od 19,99 zł!

Dziecko, , tagi: prezent dla dziecka, Mikołajki
Co kupić dziecku na Mikołajki? W Lidlu pojawiły się zabawki, które można podarować najmłodszym zarówno na Mikołajki, jak i na święta Bożego Narodzenia.

Chyba wszyscy znamy trudy kupowania prezentów dorosłym... Ciężko trafić w ich gust, ale na szczęście z dziećmi nie ma już takiego problemu. Większość pragnie dostać od Świętego Mikołaja jedno - zabawki. Jeśli martwicie się wysokimi cenami, spieszymy z dobrą wiadomością. W Lidlu znajdziecie idealne prezenty dla milusińskich za niewielkie pieniądze!

Prezenty na Mikołajki dla dzieci w Lidlu

Lidl reklamuje dostępne w ofercie zabawki jako te, które wspomagają kreatywność, zręczność i wyobraźnię przestrzenną. Jeśli macie obawy przed kupowaniem zabawek w dyskontach, zerknijcie na ich opakowania. Muszą mieć certyfikat poświadczający o bezpieczeństwie, a właśnie taki znajduje się na tych dostępnych w Lidlu. Mówiąc wprost - spełniają wymogi ustawy o bezpieczeństwie produktów. Większość została w dodatku wykonana z drewna pozyskanego legalnie, z lasów, w których prowadzona jest zrównoważona i odpowiedzialna gospodarka leśna.

Zabawki na Mikołajki w Lidlu będą dostępne w sprzedaży od czwartku 14 listopada aż do wyczerpania zapasów. Oferta jest dość szeroka. Jedną z najbardziej interesujących ofert są klocki LEGO oraz kuchenki czy tablice edukacyjne. Znajdzie się też coś mniejszego. 

Zobacz także:Niebezpieczne zabawki dla dzieci - czego unikać?

W naszej galerii znajdziecie przegląd zabawkowej oferty Lidla. Ceny są różne, ale gwarantujemy, że ich rozpiętość jest na tyle szeroka, że usatysfakcjonują każdego. Pamiętajcie jedynie o tym, aby zachować paragon, bo dzięki temu zakupione przez was zabawki będą objęte trzyletnią gwarancją.

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 listopada 2019, 22:45

Nasze propozycje