Poprzedni artykuł: Książę William dodał zdjęcie z okazji Dnia Ojca. Internauci są oburzen... Następny artykuł: Kobieta jest oskarżana o dręczenie swojego dziecka, bo... karmi je pie...

Marina pokazała zdjęcia po porodzie! Przepiękna pamiątka

Liam Szczęsny obchodzi pierwsze urodziny, a jego rodzice pokazali z tej okazji niepublikowane zdjęcia tuż po jego narodzinach. Są urocze!

Marina i Wojtek bardzo długo ukrywali, że spodziewają się dziecka. Pierwsze zdjęcia ciężarnej wokalistki pojawiły się w maju 2018 roku, a ostatniego dnia czerwca urodził się Liam Szczęsny. To znaczy, że chłopczyk ma już rok!

Młodzi rodzice postanowili uczcić pierwsze urodziny synka w wyjątkowy sposób. Jak nigdy podzielili się z fanami skrawkiem prywatnego życia i pokazali zdjęcia zrobione tuż po porodzie. Takiej pamiątki można tylko pozazdrościć.

Zdjęcia z narodzin Liama Szczęsnego

Patrząc na zdjęcia tej trójki, trudno nie zauważyć, że tworzą naprawdę bardzo szczęśliwą i kochającą się rodzinę. I wcale nie dziwi nas fakt, że od czasu do czasu naginają jedną z żelaznych zasad - ochronę prywatności. Marina złamała ją, gdy opublikowała teledysk do piosenki "Complete", który miał być prezentem urodzinowym dla Wojtka Szczęsnego.

Pojawiły się w nim sceny z bajkowego ślubu, a nawet twarz malutkiego Liama. Tym razem na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia z jednego z najważniejszych dni w jej życiu - porodu. Zaledwie trzy fotografie wywołały niemałe poruszenie wśród fanów Mariny oraz Wojtka. Setki komentarzy, dziesiątki tysięcy serduszek sprawiły, że zdjęćia stały się jednymi z popularniejszych.

Zdjęcia gwiazda dodała w formie galerii. Pierwsze przedstawia szczęśliwą trójkę tuż po porodzie. Kolejne natomiast to śpiąca z maluszkiem Marina i tulący synka Wojtek. Liamowi życzymy wszystkiego co najlepsze, a całej rodzinie więcej tak cudownych wspólnych chwil :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/wojciech.szczesny1

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 04:57

Nasze propozycje