Poprzedni artykuł: Khloe Kardashian przekłuła uszy dwumiesięcznej córce! Skrzywdziła dzie... Następny artykuł: Marina urodziła synka! Wiemy, jak chłopiec ma na imię!

Opublikowano zdjęcie Kate Middleton z dzieciństwa. Książę George to wierna kopia mamy!

Dwa urocze kucyki, loczki i te duże oczy... Zobaczcie, jak Kate Middleton wyglądała w wieku 4-5 lat.

Na Instagramie od jakiegoś czasu pojawiają się zdjęcia gwiazd i celebrytów z dzieciństwa. Niektóre wrzucają oni sami, a inne pojawiają się dzięki fanom, którzy czasem je wygrzebują spod ziemi;) 

Polecamy:  Mały książę George nie może mieć przyjaciół! Powód jest absurdalny

Do sław, które mogą się pochwalić swoimi zdjęciami z dzieciństwa dołączyła Kate Middleton. Na koncie thewindsorsfamily pojawiły się fotografie księżnej z czasów, kiedy była niemowlakiem oraz z ok. 4.-5. roku życia. Nas szczególnie urzekło to drugie, bowiem widać na nim niebywałe podobieństwo księcia Jerzego do swojej mamy. Tylko spójrzcie na te oczy i uśmiech:) 

A post shared by Sharon (@thewindsorsfamily) on

A post shared by Sharon (@thewindsorsfamily) on

Dla porównania poniżej zobaczcie zdjęcia księcia George'a, który obecnie również ma 5 lat.

A post shared by Sharon (@thewindsorsfamily) on

Przyznajemy, że nawet my same częściej skupiamy się na stylizacjach Kate, w których często używa rzeczy z sieciówek, np. z Zary (Zobaczcie: Idealna sukienka na lato? Księżna Kate znalazła ją w Zarze) , oraz na jej perfekcyjnym makijażu i włosach. Nigdy nie zastanawiałyśmy się nad tym, jak wyglądała w dzieciństwie, a to był błąd, ponieważ naszym zdaniem była przeurocza!

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 22:00

Zobacz także

Nasze propozycje