Poprzedni artykuł: Ciąża bliźniacza- jak wybrać lekarza? Następny artykuł: Ulga prorodzinna- najważniejsze informacje

Synek znanej modelki podbija internet - na czym polega jego niezwykłość?

Micah Quinones nie ukończył jeszcze roku, ale może się pochwalić 33 tysiącami obserwujących na Instagramie. Miłość do obiektywu ma zapisaną w genach. Jego mama Amanda Booth jest modelką i aktorką, robiła kampanie m.in. dla Target, Old Navy, Corona, and True Religion.
Rodzina

Micah stał się sensacją na Instagramie, ale nie to czyni go wyjątkowym. Gdy ukończył 3 miesiące został u niego zdiagnozowany zespół Downa.

Mama z synkiem

Mężem modelki jest Mike Quinones, projektant ubrań. Rodzice nie byli świadomi stanu synka przed porodem. Gdy Micah przyszedł na świat pielęgniarka powiedziała im, że istnieje taka możliwość, że Micah ma Zespół Downa. Miał wskazywać na to kształt jego oczu. Para uzyskała potwierdzenie diagnozy po badaniach krwi.

Pupa mamy i dziecka

"Moją pierwszą reakcją był strach" mówi Amanda. "Nie znałam do tej pory nikogo z zespołem Downa, miałam archaiczne spojrzenie na tę chorobę".Gdy minął pierwszy szok Amanda szybko zdała sobie sprawę, że dotychczasowe lęki były nieuzasadnione i nauczyła się "działać bez chwili zawahania i bez strachu". Modelka opisuje synka jako "najbardziej zabawne, odważne i zdeterminowane dziecko jakie poznała" dodając "Jeśli myślisz, że jestem stronnicza zapytaj kogokolwiek, kto poznał Micah. Jestem pewna, że się ze mną zgodzi".

Mama z synkiem

Zanim u Micah zdiagnozowano zespół Downa Mike założył konto na Instagramie, które nazwał Life With Micah (Życie z Micah). Powstało ono, aby dzielić się zdjęciami z przyjaciółmi i rodziną. Rodzice nie wiedzieli, że zyska taką popularność. Ludzie zakochali się w chłopcu i konto w bardzo szybkim tempie zyskiwało obserwujących. „Na Instagramie jest dużo kobiet „zakręconych” na punkcie dzieci (ja się do nich zaliczałam), pewnie nie mogły przejść obojętnie koło naszego synka.”

Rodzina

Amanda pomyślała, że Micah jest bardzo naturalny i postanowiła zapisać go do swojej agencji modelingowej. Miała nadzieję, że na sesję zostaną zaproszeni jako rodzina, ale nie wykluczała prywatnych zleceń synka.

Ojciec z synkiem

Jej głównym celem było podzielenie się historią uwiecznioną na fotografiach z innymi rodzinami, w których padła diagnoza zespołu Downa. „Przyglądałam się innym rodzinom, aby zrozumieć co nas czeka. Mam nadzieję, że i my będziemy przykładem dla ludzi”. Amanda wierzy, że im więcej zdjęć synka publikują wraz z mężem, tym więcej robią dobrego.

Micah jest piękny, zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie. Chcę pokazać ludziom, że każde dziecko przy odpowiedniej opiece może rozkwitać i dobrze się rozwijać.

Amanda

Jak myślicie, czy zdjęcia małego Micah pomogą innym rodzicom dzieci z zespołem Downa?

Sprawdź również dwuletnie przyjaciółki, które podbijają świat mody oraz top 10 mam na Instagramie. Dowiedz się też czy nastąpił przełom w leczeniu zespołu Downa.

Zdjęcia: instagram.com/lifewithmicah, instagram.com/amanda_booth

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 sierpnia 2019, 06:35

Nasze propozycje