Poprzedni artykuł: Ewa Farna pokazała pierwsze zdjęcie synka od czasu porodu Następny artykuł: Promocja w Rossmannie 2+2 - grudzień 2019. Jakie są zasady oraz co war...

Znamy płeć dziecka Małgosi Rozenek-Majdan i Radka Majdana

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostaną rodzicami! Gwiazda jest już w 4. miesiący ciąży. Urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Podczas koncertu zespołu IRA w warszawskim klubie Stodoła, wokalista grupy, Artur Gadowski ogłosił, że przyjaciele zespołu - Małgosia i Radek Majdanowie - zostaną rodzicami! Przypominamy, że gwiazda TVN ma już dwóch synów, ale będzie to pierwsze dziecko z Radosławem Majdanem. 

Para nie ukrywała, że długo się starała o potomstwo za pomocą in vitro i w pewnym momencie nawet już tracili nadzieję, ale jednak się udało! Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży i jak zdradziła magazynowi "Party", jest już w czwartym miesiącu, a maleństwo przyjdzie na świat w czerwcu. 

Radości z ciąży nie kryje też Radosław Majdan, który umieścił wzruszający wpis na swoim Instagramie. Dodał nagranie z momentu, kiedy zespół IRA ogłaszał ciążę jego żony i napisał: 

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza) jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham... ❤️dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze - czytamy na Instagramie Radka Majdana.

To jednak nie koniec nowin! Przyszli rodzice już poznali płeć maleństwa. Okazuje się, że wpis Radosława i nawiązanie do piłki nożnej nie było przypadkowe. Małgosia Rozenek-Majdan naprawdę urodzi synka

Przyszłym rodzicom gratulujemy! 

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 12:09

Nasze propozycje