Poprzedni artykuł: 2-letnia Klara Lewandowska pływa samodzielnie w… morzu! To nagranie ro... Następny artykuł: Sonia Bohosiewicz pokazała się topless. Aktorka zapytała fanki, czy ch...

Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę. Pokazała pierwsze zdjęcia!

Dziecko,
,
, tagi: poród, Agnieszka Kaczorowska
Aktorka znana z serialu "Klan" wreszcie urodziła! Znamy szczegóły porodu.

Agnieszka Kaczorowska tanecznym krokiem trafiła na porodówkę. Choć dziecko kazało trochę na siebie poczekać, na szczęście jest już po wszystkim - aktorka właśnie urodziła.

Zobacz także: Ciężarna Kaczorowska zaatakowana przez internautki. W jej obronie stanął mąż!

Agnieszka Kaczorowska w ciąży

Agnieszka od początku dzieliła się z nami intymnymi szczegółami z czasu ciąży. Samą wiadomość, że spodziewa się dziecka ogłosiła w spektakularny sposób - 31 grudnia Państwo Pela dodali zdjęcie, w którym zwierzyli się z wyzwania, jakie postawił przed nimi los na 2019 rok. Już 1 stycznia na kanale Kaczorowskiej pojawił się pierwszy film z cyklu "Będę mamą". Tancerka przez cały okres ciąży chętnie udzielała wywiadów i pojawiała się w śniadaniówkach. Regularnie udostępniała także posty na Instagramie, w których opowiadała o tym, jak przygotowuje się do bycia rodzicem i w jakie gadżety zaopatrzy swojego przyszłego potomka. Relacjonowała, że pierwszy trymestr ciąży był dla niej koszmarny - miała ciągłe mdłości i słabo się czuła. Na szczęście w kolejnych dwóch tancerka promieniała. W jednym z wywiadów wyznała, że początkowo obawiała się tego, by mąż był obecny przy porodzie, ale ostatecznie zdecydowała się na wspólny poród. Zdaje się, że przez ostatnie dziewięć miesięcy zarówno Maciej Pela, mąż aktorki, jak i sama Kaczorowska żyli tylko ciążą. Jak będzie wyglądać ich życie teraz?

Zobacz także: Ewa Farna pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie!

Poród Agnieszki Kaczorowskiej

Poród nieco się opóźnił, jednak Agnieszka i jej mąż mogą już świętować. Informacją o przywitaniu na świecie pierworodnego pochwalili się na Instagramie gwiazdy. Rodzicami zostali w piątek, 26 lipca. Już wcześniej znana była płeć dziecka - rodzina doczekała się zdrowej córeczki. Nie znamy jeszcze imienia dziewczynki, jednak liczymy że i tą informacją podzieli się niedługo z nami aktorka i tancerka.

Jakimi rodzicami będą Agnieszka i Maciek? Z takim przygotowaniem nie straszny im będzie żaden kryzys. Mamy tylko nadzieję, że młoda mama nie pozostanie jedynie aktywnym rodzicem, ale szybko wróci do formy oraz publicznych występów. 

Świeżo upieczonym rodzicom życzymy szczęścia i pociechy z córeczki! 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 19:19

Nasze propozycje