Poprzedni artykuł: Uwaga na soki - niszczą zęby dziecka Następny artykuł: Urlop macierzyński i rodzicielski - jakie zmiany w 2013 roku?

Akcesoria do sypialni dziecka ułatwiające zasypianie

Dziecko, , tagi: dziecko, sen, zabawki, gadżety
Przez pierwsze miesiące życia dziecka, sen to jego najlepszy przyjaciel. Zobacz akcesoria, które sprawią, że sen dziecka stanie się bajecznie kolorowy!
akcesoria ułatwiające zasypianie dziecka

Przed snem poczytaj maluchowi książeczkę, dopasowaną do jego wieku. Sprawdź, dlaczego warto czytać dziecku książki. Obecnie znajdziesz książeczki nawet dla niemowląt. Kolorowe ilustracje, krótkie historyjki i pozytywni bohaterowie to gwarancja spokojnego snu malucha.

Dla większości dzieci nieodłącznym elementem snu jest przytulanka. Możesz wybierać od klasycznego pluszowego misia; płaskich, fantazyjnych przytulanek (doskonałe dla najmniejszych dzieci, bo ułatwiają przytulanie); poprzez lampki nocne, które nie dość, że pokonują dziecięcy lęk przed ciemnością, to jeszcze w każdej chwili można je przytulić; aż po przytulankę Cuski, która jest dedykowana przede wszystkim niemowlętom. Cuski absorbuje zapach matki, przez co uspokaja dziecko.

Akcesoria do sypialni dziecka

Akcesoria do sypialni dziecka

1. Endo, piżamka dla chłopca, 49,90zł; 2. Pabobo, lampka nocna Lumilove Barbapapa do przytulania, ok. 165zł; 3. Książeczka Zajączek, 4,80zł; 4. Cuski, przytulanka absorbująca zapach matki, 70zł; 5. La Millou, przytulanka zielony królik, 39zł; 6. Radosna Fabryka, ręcznie wyszywane poszewki na poduszki; 7. Smyk, śpiochy; 8. Endo, piżamka dla dziewczynki, 39,90zł

Udany sen, to również komfortowa i wygodna piżamka. Warto zwracać uwagę na to, żeby była wykonana z naturalnych, przyjaznych delikatnej skórze dziecka, tkanin. Przy niemowlaku wybór jest prosty – śpiochy lub półśpiochy i koszulka, Przy nieco starszym dziecku można już eksperymentować z różnymi fasonami piżamek – polecamy piżamki w stonowanych kolorach z zabawnymi nadrukami i napisami! :) Podobnie jak w przypadku piżamek, również wybór pościeli dla dziecka powinien być przede wszystkim podyktowany naturalnością materiałów, z których jest wykonana i posiadaniem odpowiednich atestów.

Zobacz też jakie kolory wybrać do pokoju dziecka i jak przygotować pokój dla dziecka.

Wasze pociechy mają swoją ulubioną przytulankę? :)

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 sierpnia 2019, 13:08

Nasze propozycje