Poprzedni artykuł: Żółtaczka fizjologiczna u noworodków Następny artykuł: 10 powodów, dla których warto iść z niemowlakiem na basen

Bonbonbaby pudełko niespodzianka dla mamy i dziecka

Bonbonbaby to pierwszy w Polsce box subskrypcyjny dla mamy i dziecka. To pudełko niespodzianka, w którym oprócz artykułów dla siebie znajdziesz produkty dostosowane do wieku, płci i etapu rozwoju Twojego dziecka.

bonbonbaby box pudełko dla mamy i dziecka

Czym jest pudełko Bonbonbaby?

Bonbonbaby to pudełko dla mamy i dziecka wypełnione produktami najwyższej jakości. W pudełku znajdziesz artykuły dopasowane do Ciebie oraz Twojego dziecka. Co miesiąc dostępne są trzy rodzaje pudełek: dla kobiet w ciąży, mamy i dziecka w wieku 0-6 miesięcy oraz mamy i dziecka w wieku 6-12 miesięcy. Bonbonbaby pozwala przetestować produkty i poznać nowe marki.

bonbonbaby box pudełko dla mamy i dziecka

Co znajdziesz w pudełku Bonbobaby?

Bonbonbaby zawierają minimum 5 produktów. W pudełku znajdziesz jeden produkt dla mamy oraz 4 produkty dla dziecka. Każda edycja pudełka jest inna. Dodatkową niespodzianką jest np. bon rabatowy do sklepu lub ciekawy gadżet. W każdym pudełku jest zamieszczona ulotka z poradami eksperta na temat prawidłowego rozwoju, wychowania i ogólnej opieki nad dzieckiem. Kobiety w ciąży znajdą porady dotyczące przebiegu ciąży i porodu oraz przygotowania na pojawienie się dziecka. W pudełku można znaleźć zarówno pełnowartościowe produkty, jak i miniatury. W przypadku próbek masz możliwość przetestowania produktów przed dokonaniem decyzji o zakupie. Pełnowartościowe produkty, pozwalają poznać nowości rynkowe zanim ponownie zdecydujesz się na zakup danej marki.

bonbonbaby box pudełko dla mamy i dziecka

Jak to działa?

Na stronie Bonbonbaby znajdź pudełko dostosowane do wieku swojego dziecka, następnie wybierz plan na 1, 3 lub 6 miesięcy i zamów. Możesz zakupić pudełko dla siebie lub zrobić niespodziankę przyszłej mamie.

bonbonbaby box pudełko dla mamy i dziecka

Cena pudełka bonbonbaby zaczyna się od 45zł za sztukę.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 marca 2019, 18:38

Zobacz także

Nasze propozycje