Poprzedni artykuł: Jak kąpać niemowlę? 6 przydatnych zasad Następny artykuł: Wyprawka do szkoły – zobacz listę niezbędnych rzeczy dla ucznia!

Sukienki na wesele dla kobiet w ciąży

Wybierasz się na wesele? Zobacz przegląd sukienek ciążowych, które pięknie podkreślą twój ciążowy brzuszek, a do tego idealnie sprawdzą się na weselnej zabawie!

Ciąża to nie choroba! Dlatego, jeśli dostałaś zaproszenie na ślub i wesele, nie odmawiaj Młodej Parze wspólnego świętowania ich wyjątkowego dnia! Pamiętaj jednak o tym, żeby nie sięgać po alkohol i nie przebywać w towarzystwie palaczy (oczywiście sama też nie pal papierosów!).

Tańce na parkiecie? Czemu nie! Zachowaj jednak umiar i ostrożność - uważaj, żeby nikt cię nie popchnął i nie uderzył. Jeśli czujesz się zmęczona, koniecznie odpocznij.

Zadbaj również o wygodne buty - zrezygnuj z niebotycznie wysokich obcasów, które obciążają nogi i kręgosłup, na rzecz wygodnych balerinek.

W dobrej zabawie z pewnością pomoże ci piękna ciążowa sukienka na wesele - w galerii poniżej prezentujemy kreacje, które delikatnie podkreślą twój ciążowy brzuszek i zamaskują niedoskonałości figury. Mamy nadzieję, że zainspirują cię do poszukiwań idealnej ciążowej sukienki na wesele!

Sprawdź także: Atrakcyjne sukienki dla kobiet w ciąży

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 20:47

Zobacz także

Nasze propozycje