Poprzedni artykuł: Kylie Jenner skrytykowana za prezent, który dała dwuletniej córce. "To... Następny artykuł: Koniec dramatu Weroniki Marczuk! Urodziła zdrową córeczkę

Córka Agnieszki Kaczorowskiej na takiej samej diecie jak synek księżnej Meghan!

Dziecko,
Agnieszka Kaczorowska-Pela szykuje rewolucje dla swoje sześciomiesięcznej córeczki. Emilka będzie próbowała nowych posiłków metodą, z której korzysta również księżna Meghan!

Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradziła na swoim profilu na Instagramie, że szykuje się na małą rewolucję w swoim domu. Po ciężkich pocątkach ciąży gwiazda świetnie odnajduje się w roli mamy. Lubi eksperymentować i testować nowości dla dzieci - nawet gdy jest krytykowana za to (jak było w sytuacji, gdy nosiła córeczkę w chuście). Jej córeczka, 6-miesięczna Emilka, już za kilka dni spróbuje pierwszych posiłków inych niż mleko. Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na metodę, z której korzysta też księżna Meghan. Na czym polega Baby Led Weaning?

Jakie są zasady Baby Led Weaning? 

Metoda ta daje dziecku możliwość wyboru, co będzie jadł. Jak to możliwe, by półroczny maluch podjął taka decyzję? Mama kładzie przed nim kilka produktów (oczywiście dostosowanych do jego wieku i możliwości). Dziecko samo decyduje, czy ma ochotę na gotowanego ziemniaka, marchewkę czy jabłuszko. Z takiej metody korzystała również księżna Meghan. Księżna odstawiła Archiego od piersi, gdy synek miał 6 miesięcy. Meghan i Harry uznali, że nie będą zmuszać chłopca do jedzenia - dziecko mogło samo wybierać to, na co miała ochotę.

Metoda Bobas Lubi Wybór - jak się sprawdza?

W Polsce o tej metodzie mówi się Bobas Lubi Wybór. Jest ona dość czasochłonna i wymaga cierpliwości od rodziców. Pomyślcie tylko, ile jedzenia rzeczywiście trafia do buzi malucha, a ile zostaje na podłodze... Ale zdaniem ekspertów to najlepsza metoda nauki jedzenia i testowania nowych smaków, który uczy małe dzieci samodzielności.

Czy Agnieszka Kaczorowska będzie cierpliwą mamą? Na pewno jest konsekwentna - wystarczy spojrzeć, jak szybko wróciła do szczupłej sylwetki po ciąży. Czujemy, że świetnie poradzi sobie z rewolucją w karmieniu córeczki.

Agnieszka Kaczorowska z mężem

Zdjęcia: Eastnews, Instagram agakaczor


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 22:08

Nasze propozycje