Poprzedni artykuł: In-vitro ją zawodzi. Małgorzata Rozenek-Majdan rozważa inną opcję na p... Następny artykuł: Księżna Meghan jest w drugiej ciąży?

Joanna Krupa zdradziła, gdzie urodzi dziecko

Dziecko,
,
, tagi: Joanna Krupa
Szykuje się prawdziwie gwiazdorski poród! Joanna Krupa wybrała luksusową klinikę w Los Angeles, w której swoje dzieci rodziły między innymi Beyonce i Kim Kardashian.

Joanna Krupa już wkrótce powita na świecie swojego pierwszego potomka. Gwiazda obawiała się, że może mieć trudności z zajściem w ciążę, ponieważ choruje na Hashimoto. Udało jej się to jednak już w rok po ślubie z drugim mężem, Douglasem Nunes. Teraz modelka zna już płeć dziecka oraz ma wybrane imię. Jej znajomy zdradził magazynowi "Flesz", że będzie to "Amelie-Rose lub Sophia-Grace". Choć lada moment rodzi, zdążyła zrobić już casting na nianię dla potomka. Postanowiła, że jeszcze bardziej podwyższy standard i urodzi w jednym z najdroższych szpitali w Los Angeles. 

Joanna Krupa urodzi dziecko w luksusowej klinice w Los Angeles

Poród Joanny Krupy planowany jest na połowę października. Początkowo modelka chciała urodzić w swoim domu, jednak ostatnio zmieniła zdanie. W rozmowie z "Fleszem" zdradziła, że ostatecznie zdecydowała się na poród w luksusowej klinice w Los Angeles - Cedars-Sinai. Towarzyszyć będzie jej mąż. Joanna nie wyobraża sobie, aby ukochany nie był obok niej przez cały czas trwania akcji porodowej.

Za poród w Cedars-Sinai trzeba zapłacić aż 20 tys. dolarów, czyli około 80 tys. złotych. Na szczęście w cenie dostaje się luksusowy apartament, w którego skład wchodzi pokój dla pacjenta oraz oddzielny dla jego gościa, a w niektórych opcjach nawet luksusowa łazienka z jacuzzi. Rodzice podczas pobytu mają do wyboru najwyższej jakości dania serwowane przez kuchnię, z opcjami wegetariańskimi i wegańskimi. Dodatkowo na powitanie czekać na nich będzie kosz z winem i pieluchami. Pacjentka może skorzystać także z pielęgnacyjnych usług, które gwarantuje szpital, takich jak manicure, pedicure czy wizyta u fryzjera lub makijażystki.

Nie bez przyczyny szpital ten jest nazywany szpitalem gwiazd. Rodziły tu między innymi Beyonce, Kim Kardashian, Jessica Alba, a z polskich gwiazd Alicja Bachleda-Curuś i Joanna Kulig.

W takim miejscu Joanna Krupa z pewnością będzie w dobrych rękach, a nam nie pozostaje już nic innego, jak trzymać kciuki za rozwiązanie bez żadnych komplikacji.  

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 18:58

Nasze propozycje