Poprzedni artykuł: Ta dziewczynka chciała tylko zrobić sobie makijaż... Omal nie skończył... Następny artykuł: Kinga Korta pokazała odważne zdjęcie z brzuszkiem. "Żona Hollywood" je...

Wiadomo, jak będzie mieć na imię dziecko księżnej Kate i księcia Williama!

Dziecko, , tagi: księżna Kate
Brytyjskiemu dziennikowi udało się ustalić, jak będzie miało na imię dziecko książecej pary! Okazuje się, że są przygotowane opcje i dla synka, i dla córki...

„Daily Mail" poinformowało, że księżna kate i książe William mają dwa typy - jeśli będzie chłopiec, dostanie na imię Albert, jeśli dziewczynka - Mary.

Albert to popularne imię w brytyskiej monarchii - tak miał na pierwsze imię król Jerzy VI (ojciec królowej Elżbiety, ktorego dobrze znamy z filmu „Jak zostać królem"), Albert to też jedno z imion księcia Harry'ego (ciekawe, czy wraz z imieniem mały książe odziedziczyłby słynne 30-letnie buciki Harry'ego, ktore nosiła Charlotte:)

Podobnie jest z imieniem Mary. To trzecie imię obecnej królowej (Elisabeth Alexandra Mary), nosiła je też siostra króla Jerzego VI.

Oczywiscie trzeba pamiętać, że potomkowie brytyjskiej monarchii dostają cały zestaw imion:) Książe William to tak naprawdę William Arthur Philip Louis. Książe George ma zapisane w akcie urodzenia George Alexander Louis, a księżniczka Charlotte - Charlotte Elizabeth Diana.

Czy informacje „Daily Mail" potwierdzą się? Dowiemy się już wkrótce. Termin porodu księżnej Kate przypada na koniec kwietnia, ale jak donoszą angielskie gazety brytyjski szpital, w którym będzie rodzić księżna już przygotowuje sie do narodzin kolejnego potomka królewskiej rodziny. Odmalowano w nim ściany i postawiono barierki, by uniemożliwić gapiom wtargnięcie do środka. Spekulowano wprawdzie, że Kate planuje rodzić w domu, ale księżna zdecydowała się na szpital, gdzie urodzili się Charlotte i George.

Księżna Kate na razie nie przejmuje sie zamieszaniem i spokojnie dzieli czas między książęcę obowiązki i dzieci. Fotoreporterzy przyłapali ją ostatnio na zakupach. Ostatnio zdradziła, że Charlotte i George uwielbiaja robić z nią pizzę. Jak widać małe księżniczki niewiele się różnią od zwykłych dziewczynek:)

Charlotte i George będą mieli wkrótce rodzeństwo:

Źródło: ONS

To już ostatni miesiąc ciąży księżnej Kate!

księżna Kate

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2019, 14:13

Zobacz także

Nasze propozycje