Poprzedni artykuł: Nie uwierzycie, co przydarzyło się gwieździe zaraz po narodzinach jej... Następny artykuł: Rafał Maślak został ojcem! Na jego Instagramie pojawiło się pierwsze z...

Kate Middleton znów jest w ciąży? Księżna zdradziła, co myśli o kolejnym dziecku

Dziecko,
,
, tagi: kate middleton, księżna Kate, brytyjska rodzina królewska
Plotki o kolejnej ciąży księżnej relacjonują tabloidy na całym świecie. Okazuje się, że Kate dała jasno do zrozumienia, co myśli o powiększeniu rodziny.

Na zdjęciach z ostatnich występów publicznych księżna Kate wręcz promienieje, a media plotkarskie prześcigają się w ogłaszaniu kolejnej ciąży 37-latki. Czy w tych pogłoskach jest ziarno prawdy, czy to tylko desperacja tabloidów, chwilowo pozbawionych tematów związanych z Meghan Markle? Odkąd oczekująca porodu Meghan ograniczyła wystąpienia publiczne, księżna Kate znów gra pierwsze skrzypce.

Księżna Kate marzec 2019

Na korzyść plotek o ciąży miałby przemawiać doskonały humor Kate oraz wyjątkowa czułość, którą obdarza dzieci obecne na spotkaniach z poddanymi. Spragnieni wieści z Pałacu Brytyjczycy zaczęli zastanawiać się, czy pod płaszczykiem z podwyższoną talią księżna nie ukrywa brzuszka. Tymczasem okazuje się, że księżna może już nigdy nie zdecydować się na czwartą ciążę!

Sugestia, że para książęca raczej poprzestanie na trójce wymknęła się samej Kate. Niedawno następca tronu i przyszła królowa spotkali się z rodzinami z najbiedniejszych regionów Irlandii Północnej. Kate była wyraźnie wzruszona.

Swobodna atmosfera spotkania skłoniła jednego z obecnych tatusiów do zadania niedyskretnego pytania o czwarte dziecko. Odpowiedź księżnej była jednak znacząca:

Myślę, że William byłby trochę zaniepokojony! - odpowiedziała Kate, co zrelacjonował dziennikarz Robert Jobson na Twitterze.

Trudno dziwić się księżnej. Najstarszy synek pary ma 5 lat, a mały książę Louis - zaledwie 11 miesięcy. Mimo pomocy niań, Kate musi już być zmęczona macierzyństwem. Czy to znaczy, że nie zostanie już matką? Niektóre tabloidy sugerują, że Middleton planuje rozważyć czwartą ciążę, ale dopiero w 2020 r. Na razie tabloidom pozostaje tylko czekać na poród Meghan i dalej spekulować o płci książątka...

Jak myślicie, czy Kate i William powinni mieć więcej dzieci?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 maja 2019, 20:43

Zobacz także

Nasze propozycje