Poprzedni artykuł: 6-letnia Rosjanka najpiękniejszym dzieckiem świata! Ale ma mocną konku... Następny artykuł: Natalia Kukulska pokazała 13-letnią córkę. Podobna do pięknej mamy?

Książę Louis w objęciach księżniczki Charlotte. Pałac Kensington ujawnił oficjalne zdjęcia

Rodzina królewska jak dotąd ujawniała oficjalne zdjęcia potomków Williama i Kate dopiero miesiąc po narodzinach. Tym razem jednak zrobiono wyjątek. Dlaczego?

Pałac Kensington pokazał na Twitterze pierwsze oficjalne portrety urodzonego 23 kwietnia księcia Louisa. Fani rodziny królewskiej myśleli, że będą musieli na nie czekać kilka tygodni, jak w przypadku starszego rodzeństwa małego księcia. Tym razem Kate i William zdecydowali się ujawnić je wcześniej. Czyżby nie chcieli konkurować z szumem wokół księcia Harry'ego, który już 19 maja poślubi Meghan Markle? A może chodziło o uczczenie trzecich urodzin księżniczki Charlotte?

Zobacz także: Brat Meghan Markle ostrzega rodzinę królewską przed... własną siostrą

Książę Louis i księżniczka Charlotte - oficjalne zdjęcia

To właśnie w dniu jej święta (2 maja) wykonano urocze zdjęcie, na którym mała księżniczka całuje Louisa w czoło.

Na drugim ujawnionym zdjęciu widzimy księcia Louisa solo. Wykonano je 26 kwietnia, czyli zaledwie trzy doby po narodzinach małego arystokraty. Pod zdjęciem znalazły się podziękowania dla wszystkich, którzy przesłali życzenia dla nowo narodzonego pretendenta do tronu oraz dla księżniczki Charlotte w dniu jej urodzin.

Zdjęcia wykonano w Pałacu Kensington, a fotografem była... sama księżna Kate. Dla fanów rodziny królewskiej to żadne zaskoczenie - fotografia jest pasją księżnej, która w panieńskich czasach studiowała historię sztuki. Kate najbardziej lubi robić zdjęcia swoim dzieciom i wiele ich oficjalnych fotografii jest właśnie jej autorstwa, w tym pierwszy oficjalny portret Charlotte sprzed 3 lat.

Zobacz także: Dłonie Kate Middleton na okładkach tabloidów. Co jest z nimi nie tak?

Mały książę Louis

Przypomnijmy, że książę Louis Arthur Charles przyszedł na świat 23 kwietnia w luksusowym skrzydle szpitala Świętej Marii - Lindo Wing. Poród zakończył się o 11.01, a maleństwo ważyło 3,8 kg. Chłopczyk nosi tytuł księcia Cambridge, jest szóstym prawnukiem królowej Elżbiety II oraz piątym w kolejce pretendentem do brytyjskiego tronu.

Dla opinii publicznej prawdziwym zaskoczeniem było imię kolejnego potomka Kate i Williama (bukmacherzy obstawiali Arthura i Alberta). Imię Louis to hołd dla hrabiego Louisa Mountbattena, ulubionego wuja i mentora księcia Karola. Hrabiego doskonale znają widzowie serialu "The Crown", gdzie przedstawiony jest jako wyjątkowo wpływowy przedstawiciel arystokracji i architekt zaskakującego małżeństwa przyszłej królowej Elżbiety II z księciem Filipem.

Zobacz także: Dlaczego Kate Middleton siedzi w płaszczu w pomieszczeniach? Bo musi...

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 14:01

Zobacz także

Nasze propozycje