Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska szczerze o macierzyństwie. Niechcący wywołała plotki... Następny artykuł: Córeczka Kylie Jenner jest prześliczna! Zdjęcie pokazał dumny tata

Kylie Jenner pokazała, jak wygląda jej brzuch po ciąży. O tych zdjęciach mówią dziś wszyscy

Dziecko,
,
, tagi: ciąża, kylie jenner, brzuch po porodzie
Kylie Jenner w czasie ciąży konsekwentnie unikała publicznych występów i ograniczyła aktywność na Instagramie, ale od czasu porodu chętnie dzieli się swoimi zdjęciami. Właśnie pokazała, jak wygląda jej brzuch miesiąc po porodzie. Jesteśmy w szoku!

Ciąża Kylie Jenner była jednym z najgorętszych tematów w mediach ostatnich miesięcy. Młodziutka celebrytka skutecznie ukrywała ciążowy brzuszek i na długi czas właściwie całkowicie zniknęła z mediów społecznościowych. Na jej Instagramie pojawiały się wyłącznie stare zdjęcia, Kylie nie chodziła również na imprezy branżowe.

"Zagadkę" związaną z ciążą celebrytki rozwiązała ostatecznie ona sama - na Instagramie poinformowała, że na początku lutego urodziła córeczkę o imieniu Stormi. Od tego momentu Kylie powróciła do regularnej aktywności na swoich kanałach społecznościowych i często publikuje zdjęcia z córeczką.

Zobacz także: Jak wyglądała Kylie Jenner z brzuszkiem? Wszystko zobaczycie na wideo

Kylie Jenner - tak wygląda po ciąży

Do tej pory Kylie Jenner często publikowała zdjęcia w luźniejszych ubraniach, ale teraz pokazała na Insta Stories, jak wygląda jej brzuch zaledwie miesiąc (!) po ciąży. Okazuje się, że ciało Kylie wciąż jest delikatnie zaokrąglone, ale za to jej brzuch jest naprawdę płaski. Właścicielka imperium kosmetycznego dołączyła więc do grona gwiazd, które w błyskawicznym tempie wracają do formy sprzed ciąży.

Zobacz także: Natalia Siwiec zamknęła usta hejterom. Mamy dowód, że wcale nie skorzystała z surogatki

Ostatnio w mediach pojawiały się informacje sugerujące, że celebrytka ma coraz większe problemy z opieką nad córeczką, a macierzyństwo ją przerasta. Podobno Kylie myśli o zatrudnieniu niani ze względu na nadmiar obowiązków. Dobrze, że chociaż znajduje czas na nagrywanie filmików na Insta Stories ;)

Zobacz także: Podróbki kosmetyków Kylie Jenner mogą zniszczyć usta!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 03:51

Zobacz także

Nasze propozycje