Poprzedni artykuł: Jak myślicie, ile lat mają te dziewczyny? Następny artykuł: Stwardnienie guzowate- jak je rozpoznać, jak leczyć?

Kidla.pl nowy serwis dla rodziców

Dziecko,
,
, tagi: dziecko, zdjęcia, rodzeństwo, ochrona prywatności
Dzięki Kidla.pl możesz stworzyć fotopamiętnik z dzieciństwa swojego dziecka. To prywatne i bezpieczne miejsce, w którym możesz zachować Wasze wspomnienia.

Czym jest Kidla.pl?

Kidla.pl to nowy, darmowy serwis, który został stworzony, aby umożliwić rodzicom dzielenie się z rodziną wspomnieniami z życia dziecka przy zachowaniu 100% prywatności. Dodając zdjęcie swojej pociechy do albumu na Kidla.pl decydujesz z kim i w jaki sposób podzielisz się wspomnieniami. Możesz też w każdej chwili usunąć zdjęcia i konto z serwisu. Nie ma ryzyka, że fotografie Twojego dziecka zostaną wykorzystane w celach marketingowych bez Twojej wiedzy. Portal daje możliwość zamówienia fotoalbumu z wybranych wcześniej zdjęć. Jest dostępny nie tylko w wersji przeglądarkowej, ale również jako aplikacja na tablety i smartfony.

Jak dołączyć do Kidla.pl?

Na stronie głównej serwisu znajduje się przycisk „Zarejestruj się”. Po kliknięciu w niego wystarczy wypełnić prosty formularz rejestracyjny. Istnieje też możliwość rejestracji poprzez użycie konta na Facebooku.

Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę Kidla.pl, zapoznaj się z regulaminem serwisu oraz polityką prywatności.

Sprawdź również czy rodzice dostatecznie chronią prywatność swoich dzieci oraz TOP 10 mam na Instagramie. Zobacz też czy istnieją granice intymności mamy.

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 marca 2019, 18:49

Zobacz także

Nasze propozycje