Poprzedni artykuł: Olga Frycz pokazała zdjęcie córeczki z psem. Fani są oburzeni: "Przeci... Następny artykuł: Sara Boruc-Mannei zdradziła fanom płeć dziecka. Zrobiła to w naprawdę...

Dramat ciężarnej 22-latki. Żeby ocalić palec, zniszczyła pierścionek za 2.5 miliona złotych

Narzeczona znanego brytyjskiego piłkarza musiała zniszczyć swój absurdalnie drogi pierścionek zaręczynowy. Dlaczego? Bo w ciąży tak bardzo spuchły jej palce!

Megan Davison długo nie cieszyła się swoim pięknym i absurdalnie drogim pierścionkiem zaręczynowym. Ta 22-letnia narzeczona jednego z bardziej znanych brytyjskich piłkarzy - grającego w klubie Everton Jordana Pickforda - jest w zaawansowanej ciąży. Kobietom w ostatnim trymestrze zazwyczaj puchną nogi i dłonie, i Megan nie była wyjątkiem. Palce spuchły jej tak bardzo, że jej piękny zaręczynowy pierścionek boleśnie wpijał jej się w ciało. I żeby ocalić palec Davison, trzeba było to cacko zniszczyć...

Fot.: Instagram

Zobacz także: Sara i Artur Boruc spodziewają się kolejnego dziecka! "Dzidzia w drodze..."

Spuchnięte palce w ciąży

Narzeczona bramkarza Jordana Pickforda w dramatycznym apelu poprosiła swoich fanów o pomoc. 22-latka pokazała na Stories swoje koszmarnie spuchnięte palce i obciskający jeden z nich pierścionek. Biżuteria tak bardzo wpiła się w palec Meghan, że zrobił się on siny. Gdy namaczanie ręki w wodzie z lodem i smarowanie palca masłem nie przynosiło żadnych rezultatów, Davison poprosiła internautów o rady, jak zdjąć zablokowaną na opuchniętym palcu błyskotkę.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Te gwiazdy zostaną mamami w 2019 roku! Która urodzi pierwsza?

Niestety, żaden podpowiedzianych przez internautów patentów nie zdał egzaminu. Davison musiała zgłosić się do jubilera, który rozciął jej wart  aż 500 tys. funtów (czyli prawie 2,5 miliona złotych) pierścionek.

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 18:58

Zobacz także

Nasze propozycje