Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska wreszcie pokazała Klarę. Przez przypadek! Następny artykuł: Kylie Jenner urodziła! Wszystko zobaczycie na wzruszającym wideo

Natalia Siwiec pokazała, jak wygląda jej córeczka Mia. Jest przeurocza!

Dziecko,
,
, tagi: Natalia Siwiec, dzieci gwiazd
Natalia Siwiec do tej pory konsekwentnie ukrywała twarz swojej córeczki. Teraz postanowiła pokazać dziewczynkę na Instagramie. Podobna do mamy?

Natalia Siwiec to kolejna sławna mama, która w ostatnim czasie pochwaliła się urodą swojej córeczki. Niedawno zrobiła to Anna Lewandowska, która Klarę pokazała swoim obserwującym przez przypadek! W kontekście Natalii Siwiec o przypadku nie może być mowy - fotomodelka opublikowała całą serię filmików, na których bardzo dokładnie zobaczymy, jak wygląda mała Mia. Celebrytka często pokazywała ją na zdjęciach, ale zawsze tyłem, ukrywając twarz dziecka. Teraz postanowiła przekroczyć granicę. 

Jak wygląda Mia Raduszewska?

Prawie półroczna Mia wydaje się być dość podobna do mamy - już teraz ma dość ciemną karnację, czarne włosy oraz wyrazistą oprawę oczu. Dziewczynka doczekała się nawet własnego profilu na Instagramie - "Mia Raduszewska Fans". Od pierwszych dni życia jest w pewnym sensie częścią polskiego show-biznesu. Po serii filmików na Instagramie możemy się spodziewać, że Natalia Siwiec nie będzie dłużej ukrywać córeczki, a wręcz przeciwnie - zamierza pokazywać ją coraz częściej. Co o tym myślicie? Czy sławna mama powinna tak wcześnie pokazywać twarz swojego dziecka?

Zobacz także: Natalia Siwiec zamknęła usta hejterom. Mamy dowód na to, że wcale nie skorzystała z surogatki

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 16:12

Zobacz także

Nasze propozycje