Poprzedni artykuł: Wakacje z dzieckiem: co spakować do walizki? Następny artykuł: Beyonce urodziła bliźniaki!

Ta trzylatka pokazała, jaka siła drzemie w kobietach. Jej zdjęcia podbijają Internet

Dziecko, , tagi: instagram, Adele
Scout Penelope Larson ma zaledwie trzy lata, a jej zdjęcia biją rekordy popularności. Wcieliła się na nich w role znanych, silnych kobiet, ale nie to jest najważniejsze. Dzięki nim pomogła babci wygrać z chorobą!

Dziewczynka na fotografiach wciela się w role silnych, sławnych kobiet. Są wśród nich Adele, Meryl Streep, Emma Watson, Taylor Swift, Carrie Fisher. Na profilu Scout możemy zauważyć, że pozowanie przed obiektywem to znaczna część jej życia, ponieważ publikowane są na nim jej profesjonalne zdjęcia w różnych stylizacjach, jednak to właśnie projekt ujęć silnych kobiet przyniósł jej prawdziwą sławę.

Polecamy:  Amal Clooney urodziła bliźnięta. Dzieci otrzymały wyjątkowe imiona

Wszystko zaczęło się od tego, że u babci dziewczynki wykryto nowotwór piersi. Scout była świadkiem, jak choroba wyniszcza ciało jej babci, jednak ta nie poddawała się i postanowiła, że pokaże wnuczce, jak wielką siłę mają kobiety i jak wiele potrafią znieść. Ten projekt pozwolił jej także na chwilę zapomnieć o nowotworze. Stworzyła listę kobiecych autorytetów i zaznajomiła Scout z ich historią. Następnie dziewczynka wzięła udział w kilku sesjach zdjęciowych, na których przechodziła metamorfozy, wcielając się w rolę autorytetów, które poznała.

Efekty prac znalazły się oczywiście na Instagramie i przyniosły dziewczynce niebywałą sławę. Obecnie jej konto śledzi ponad 50 tys. obserwatorów, a historia tego projektu jest opisywana na całym świecie. Co ważne, babci dziewczynki pomyślnie przeszła operację usunięcia raka i teraz razem z wnuczką może się cieszyć tak wielkim sukcesem w mediach. 

Polecamy:  Według niektórych jest najbrzydszą blogerką, ale to właśnie twarz przyniosła jej największą popularność

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia pochodzące z tego projektu. Jak wam się podobają? Co sądzicie o tego typu akcjach, w których biorą udział tak małe dzieci?

Oto najlepsze kremy dla dzieci:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 18:45

Zobacz także

Nasze propozycje