Poprzedni artykuł: Czy napar z czystka rzeczywiście odchudza? Następny artykuł: Poczuj smak wiosny – właściwości herbaty zielonej

7 treningów po 15 minut, czyli Ania Lewandowska na każdy dzień tygodnia

Fitness, , tagi: fitness, Anna Lewandowska, aktywność fizyczna
Nie ma wymówek – przekonuje Ania Lewandowska, która po kilku tygodniach owocnej pracy zaprezentowała kolejny program treningowy. DVD „15/7” to zbiór ćwiczeń dla osób cierpiących na deficyt czasu, jak i dla tych, którzy cenią sobie urozmaicone treningi.

Już 27 kwietnia w salonach Empik pojawi się specjalny trening, w którym ćwiczenia zmieniają się każdego dnia tygodnia. Wszak każdego dnia czujemy się inaczej i siłą rzeczy nasze potrzeby są nieco inne w poniedziałek i zgoła inne w weekend. Każdorazowy trening trwa 15 minut, dzięki czemu jest idealny dla każdego, kto zwykł szukać wymówek.Ćwiczenia Anny Lewandowskiej są przeznaczone nawet dla osób, które nie cieszą się zbyt dobrą kondycją. Co więcej, można je wykonać w dowolnym miejscu.

W swoim programie „15/7” Ania Lewandowska proponuje ponad 100 minut ćwiczeń z wariantami dla początkujących i zaawansowanych. Angażują one całe ciało, wzmacniają kondycję i modelują sylwetkę.

Wisienką na torcie są propozycje energetycznych zdrowych koktajli na cały tydzień, np. bananowego z nasionami konopi na poniedziałek czy musu z awokado i mrożonych bananów na niedzielę. - Krótkie treningi i pożywne śniadania to znakomita metoda uczenia się konsekwencji i nabierania dobrych nawyków – twierdzi trenerka.

„7 treningów po 15 minut” to ćwiczenia na każdą partię ciała. Poniedziałek zaczyna się od treningu HIIT, a więc skoku na głęboką wodę, idealnego na przytłaczające poniedziałkowe poranki.

We wtorek, aby nie tracić wigoru i zapału, Ania Lewandowska proponuje energetyzujący trening składający się z trzech ćwiczeń w czterech seriach, w środę ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha, a w czwartek – poświęcone nogom i pośladkom. Równie urozmaicone są treningi zaplanowane na trzy ostatnie dni tygodnia.


Piątek, kiedy już czujemy zbliżający się weekend, zaczynamy od treningu z hantlami nastawionego na gimnastykę ramion, barków i pleców. W sobotę, jako że zwykle mamy więcej czasu dla siebie i najbliższych, ćwiczymy razem z partnerem. Wykonujemy wówczas trzy bloki, każdy w systemie tabata. Niedziela to już czas na regenerację i rozluźnienie, dlatego w planie znalazły się ćwiczenia rozciągające.

Program „7 treningów po 15 minut” z książką w zestawie kosztuje 29,99 zł i już teraz dostępny jest w przedsprzedaży w sklepie empik.com.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 07:01

Zobacz także

Nasze propozycje