Poprzedni artykuł: Dieta selfie - na czym polega i kto powinien ją stosować? Następny artykuł: Przepisy na skuteczne koktajle odchudzające

Adele jest ekstremalnie chuda! Od pamiętnego zdjęcia z Kingą Rusin zrzuciła kolejne kilogramy

Fitness, , tagi: Adele, dieta gwiazdy
Adele już kilka tygodni temu nie przypominała dawnej siebie, ale teraz jest już ekstremalnie szczupła! Nowe zdjęcia piosenkarki nie pozostawiają wątpliwości, że Adele jest już naprawdę wychudzona.

Adele od kilku miesięcy bardzo się odchudza. Stosuje restrykcyjną dietę i uczęszcza na zajęcia pilatesu. Początkowo wydawało się, że do jej schudnięcia przyczynił się rozwód z wieloletnim partnerem. Prawdziwym powodem przemiany jest jednak chęć bycia zdrowszą i bardziej aktywną dla swojego syna. Piosenkarka nie zwalnia tempa i nadal chudnie.

Adele wcale nie jest taka szczupła? To nagranie pokazuje prawdę o jej figurze

Adele coraz chudsza. Jak wygląda i ile schudła?

Dwa tygodnie temu na zdjęciu opublikowanym przez Kingę Rusin Adele już była "szczupła jak przecinek". Na najnowszym zdjęciu możemy zaobserwować jeszcze większą przemianę. Adele sfotografowała się wczoraj na kolacji z trójką bliskich przyjaciół.

Fani są zdania, że gwiazda zaczyna wyglądać bardzo niezdrowo. Jej głowa jest nieproporcjonalnie duża. Pojawiają się także opinie mówiące o tym, że zaczyna przypominać ona Khloe Kardashian. Czy wraz ze spadkiem wagi Adele zdecydowała zainwestować także w zabiegi medycyny estetycznej?

Jej głowa wygląda na ogromną w porównaniu do jej ciała.

Ona wygląda teraz jak Khloe Kardashian! 

Przepraszam, ale chudnąc straciła swoją prawdziwą 'ja'.

Wygląda na bardzo smutną i nieszczęśliwą - piszą internauci. 

Nie da się ukryć, że Adele zdecydowanie nie przypomina siebie sprzed lat. Chudsza o 40 kilogramów i z rozjaśnionymi do jasnego blondu włosami to zupełnie inna osoba, niż ta ,którą mogliśmy oglądać w teledysku do "Rolling in the deep". Ma duże oczy, pełne usta i wystające kości policzkowe. 

Piosenkarka od wielu miesięcy wierna jest diecie sirfood. Zrezygnowała z produktów pochodzenia zwierzęcego, pozwala sobie jednak na drobne odstępstwa - wypija kieliszek wina lub zjada kawałek czekolady, jeśli ma na to ochotę. Na zdjęciu z przyjaciółmi widzimy obok niej talerz z deserem oraz szklankę wody. 

Podoba wam się nowy wygląd Adele? A może tak jak jej fani, zaczynacie się martwić o jej zdrowie?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 kwietnia 2020, 22:49

Nasze propozycje