Poprzedni artykuł: Kiedyś razem imprzowały, dziś razem ćwiczą. Dwie przyjaciółki przeszły... Następny artykuł: Pokazała to zdjęcie... w dniu 49. urodzin. Która gwiazda ma taki sześc...

Czy Agnieszka Jastrzębska schudła? Jej zdjęcie w bikini nie pozostawia wątpliwości

O tym zdjęciu mówią wszyscy! Agnieszka Jastrzębska po raz pierwszy pokazała się w bikini. Tak miłych komentarzy na temat swojej sylwetki chyba dawno nie czytała.

Mimo że Agnieszka Jastrzębska prowadzi programy prosto z czerwonego dywanu, sama nie zawsze wygląda korzystnie. Najczęściej występuje w niezbyt kształtnych i przede wszystkim dodających kilogramów kreacjach. Niejednokrotnie oberwało jej się od krytyków mody za wybór sukienki. 

Zdjęcia: Ons.pl

Czyżby wreszcie postanowiła sobie wziąć większość tych przykrych komentarzy do serca? Na Instagramie opublikowała zdjęcie w białym bikini, na którym ma naprawdę piękną figurę. Zdradziła również swój sposób na utrzymanie obecnej sylwetki.

Agnieszka Jastrzębska schudła?

Jeden z internautów słusznie zauważył, że "taką figurę aż szkoda ukrywać pod szerokimi sukienkami". Trudno nam powiedzieć, ile Jastrzębskiej dokładnie udało się schudnąć, ale różnica jest widoczna gołym okiem. Czyżby dziennikarka wreszcie chciała ukrócić dowcipy na temat jej namiotowych sukienek

Czytając komentarze udało nam się odnaleźć te, w których dziennikarka zdradza swój sposób na zgrabną figurę. Okazuje się, że nowa sylwetka to zasługa... Anny Lewandowskiej! Agnieszka Jastrzębska zdradziła, że korzysta z diety trenerki, a także z jej aplikacji treningowej. Jak sama napisała, dwa lub trzy razy w tygodniu uczęszcza również na zajęcia do Healthy Center by Ann, które znajduje się w Warszawie.  

Fanki są wręcz zachwycone jej metamorfozą, czego nie omieszkały zaznaczyć. Co napisały?

- Pani Agnieszko, muszę przyznać, że jestem oszołomiony, zachwycony. Jakoś kojarzę Panią z sukienek w stylu - proszę wybaczyć brak fachowego nazewnictwa - "bombka", skrzętnie ukrywających doskonałą figurę. Wygląda Pani wspaniale, pozdrawiam .

- Kochana, taka figurka, a Ty kryjesz się pod tymi szerokimi sukienkami.

- Ma Pani świetną figurę, proszę nie ukrywać się pod tymi okropnymi sukniami, bo wygląda to jeszcze gorzej. Pozdrawiam serdecznie.

- Pani Agnieszko! Myślę, że czas porzucić namiotowe sukienki na rzecz czegoś bardziej pasującego to tak świetnej figury.

Pojawiło się także mnóstwo pytań o to, jaki kostium kąpielowy Jastrzębska ma na sobie. Dla zainteresowanych podpowiadamy, że to bikini marki Calzedonia, ale pochodzi z zeszłego sezonu.

Zobacz także:Znów przytyła? Jest w ciąży? Stylizacja Ewy Farnej mówi wszystko

Ale niektórzy nie mogli się oprzeć i próbowali wbijać Jastrzębskiej szpileczkę. Zastanawiali się na przykład nad tym, jak Agnieszka wygląda z tyłu - ich zdaniem taka figura to na pewno zasługa pozy, a nie katorżniczych treningów. Jeszcze inny komentarz mówi o tym, że promowanie otyłości powinno być zabronione. 

Naszym zdaniem w przypadku Jastrzębskiej to dopiero początek zmian. Czekamy na więcej! :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/jastrzabjastrzab

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 00:54

Zobacz także

Nasze propozycje