Poprzedni artykuł: Taka figura staje się coraz bardziej popularna. Sprawdź, czy jesteś st... Następny artykuł: Adele przeszła ogromną metamorfozę. Nigdy wcześniej nie była taka szcz...

Agnieszka Kaczorowska jest teraz szczuplejsza niż przed porodem. Jak to zrobiła?

Gwiazda pokazała zdjęcie swojego płaskiego brzucha i zdradziła, jak udało jej się osiągnąć takie efekty zaledwie w trzy miesiące po porodzie.

Agnieszka Kaczorowska urodziła swoje pierwsze dziecko pod koniec lipca tego roku. Wychodząc ze szpitala aktorka i tancerka już promieniała, a zaledwie dwa tygodnie później nie było już widać u niej dużego ciążowego brzuszka. Na pierwsze oficjalne wyjście zdecydowała się pod koniec września - już wtedy wszyscy zachwycali się jej figurą i nie mogli uwierzyć, jak zeszczuplała.

Figura Agnieszki Kaczorowskiej po ciąży 

Teraz, trzy miesiące po porodzie Agnieszka Kaczorowska  zdecydowała się udostępnić na Instagramie zdjęcie swojego brzucha. Jest zupełnie płaski, a waga gwiazdy wskazuje dokładnie tyle, ile przed ciążą. Jak Kaczorowskiej udało się to osiągnąć?

Źródło: Instagram

Agnieszka zaznaczyła, że powrót do formy sprzed ciąży to bardzo indywidualna sprawa. Jej z pewnością pomógł fakt, że zarówno przed ciążą jak i w trakcie była bardzo aktywna i nie rezygnowała z tańca, do czego zresztą zachęcała swoje obserwatorki. Gwiazda zdecydowała się także na karmienie piersią, co zawsze ma pozytywny wpływ na chudnięcie młodej mamy. Zapytana o dietę, odpowiedziała, że je wszystko, ale w granicach rozsądku. Nie odmawia sobie niczego, ale jednocześnie słucha swojego ciała i dobrze wie, co jest dla niej dobre.

Agnieszka zauważyła, że skóra na brzuchu nie jest tak jędrna, jak była przed ciążą, jednak młoda mama deklaruje, że jeszcze nawet nie zaczęła ćwiczyć, a jej jedyną aktywnością na ten moment jest chodzenie na spacery z córeczką. Jesteśmy przekonani, że gdy gwiazda wróci do swojej dawnej aktywności, będzie wyglądać nawet lepiej niż przed ciążą, bo w naszej ocenie lub jest o wiele szczuplejsza. 

Zobacz także: Internautki krytykują Kaczorowską. Ich zdaniem źle opiekuje się dzieckiem

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 listopada 2019, 18:47

Nasze propozycje