Poprzedni artykuł: Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła, jak dba o sylwetkę! Następny artykuł: Klaudia El Dursi opowiedziała czemu zawdzięcza szczupłą figurę

Violetta Arlak schudła 20 kg! Jak teraz wygląda aktorka znana z serialu "Ranczo"?

Aktorka do chudnięcia podeszła z zaskakującym zapałem i samodyscypliną. My nie zdecydowalibyśmy się na takie poświęcenie...

Violetta Arlak zdobyła popularność grając żonę wójta w kultowym serialu "Ranczo". Przez lata była kojarzona ze swoim niezwykłym talentem komediowym i... obfitymi kształtami. Ale krągłości Arlak to już przeszłość! Porównując stare i nowe zdjęcia pani Violetty, trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Jak można się było spodziewać, ta metamorfoza kosztowała gwiazdę sporo wysiłku. Podejrzewamy też, że przy okazji mocno ucierpiało jej życie towarzyskie...

Fot.: ONS

Jak Violetta Arlak schudła 20 kg?

Jakiś czas temu pisaliśmy o spektakularnym efekcie, jaki udało się osiągnąć Katarzynie Skrzyneckiej. Aktorka w ciągu 5 tygodni "zgubiła" 10 kg. Niezły wynik! Ale Skrzynecka nie może się równać z inną swoją koleżanką po fachu – Violettą Arlak – która schudła dwa razy więcej. Gwiazda "Rancza", kojarzona ostatnio z rolą w serialu TV4 "Miłość na zakręcie", osiągnęła taki wynik w znacznie dłuższym czasie, ale jest spora szansa, że dłużej będzie się nim cieszyła.

W jednym z wywiadów Arlak przyznała, że jej odchudzanie zaczęło się 10 lat temu i było spontanicznym "kaprysem", który jednak wymagał od niej dużej samodyscypliny i wielu poświęceń. Aktorka przez 3 lata była na restrykcyjnej diecie eliminacyjnej, oczyszczając w ten sposób swój organizm. Następnym krokiem było poproszenie o pomoc fachowca – Violetta Arlak zgłosiła się do dietetyczki.

Gwiazda przygotowuje sobie posiłki ze specjalnie dla niej stworzonych półproduktów i – UWAGA – je co 3 godziny. Ponadto ćwiczy na steperze i chodzi na pilates. Niezły rygor! Ale to nie koniec poświęceń aktorki. Żeby uniknąć pokus i nie wrócić do dawnej wagi, Violetta Arlak... przestała zapraszać znajomych do domu:

Nie zapraszam zbyt często gości do domu, bo wtedy wypadałoby coś ugotować. A ja nie chcę, żeby jedzenie było głównym powodem spotkań towarzyskich. Dlatego zdecydowanie wolę kawiarnie – powiedziała aktorka z rozmowie z dziennikarzem portalu Pomponik.pl.

Zobacz także: Sprawdź, co zrobić, żeby uniknąć efektu jojo!

Zdobycie szczupłej sylwetki zajęło aktorce sporo czasu i kosztowało ją sporo wyrzeczeń, ale zrzucenie 20 kg w dość długim czasie, bez głodówek i pod opieką specjalisty przyniosło nie tylko niesamowite, ale też trwałe efekty. Podejrzewamy, że dzięki sposobowi w jaki schudła, uniknęła ona efektu jojo.

Zdjęcie główne: ONS 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 listopada 2019, 21:03

Nasze propozycje