Poprzedni artykuł: Te gwiazdy w 2019 roku spektakularnie schudły – na jakich były dietach... Następny artykuł: Dieta NFZ – darmowy generator jadłospisu. Co musisz wiedzieć?

Uczestniczka "Love Island" przeszła niesamowitą metamorfozę. Schudła ponad 13 kilogramów

Fitness, , tagi: dieta, metamorfoza makijaż
Alexandra Cane jest teraz nie do poznania, a jej metamorfoza zadziwia wszystkich, bo w zaledwie trzy miesiące osiągnęła rozmiar 34. Jak to zrobiła?

Uczestniczka brytyjskiej edycji programu Love Island chętnie prezentowała swoje kobiece krągłości na Instagramie. Posiadaczka kształtnej i sporej pupy zdawała się czuć doskonale w swojej skórze. Dziś okazuje się, że wcale tak nie było, a 28-latka oprócz dodatkowych kilogramów borykała się z lękami i niepewnością siebie. Wypozowane zdjęcia na Instagramie były jedynie jej przykrywką. Celebrytka w końcu zdecydowała się zmienić siebie oraz swoje ciało. W efekcie schudła aż 13 kilogramów w mniej niż 3 miesiące. Jak jej się to udało?

metamorfoza uczestniczki love island

Źródło: Instagram/Instagram

Uczestniczka brytyjskiego 'Love Island' schudła 13 kilogramów

Chociaż jej zdjęcia przed i po powodują zachwyt i motywują wszystkich tych, którzy chcieliby pozbyć się kilku kilogramów, to okazuje się, że Alex nie robiła nic nadludzkiego, aby schudnąć. Przyznała, że nadal zdarzało jej się sięgnąć po alkohol czy ulubione słodkie przekąski, ale kluczem do sukcesu okazało się liczenie kalorii. Alexandra jadła na co miała ochotę, o ile na koniec dnia mieściła się w ujemnym bilansie kalorycznym. Celebrytka nie przyznała jednak ile dokładnie kalorii spożywała każdego dnia, bo jak słusznie z resztą stwierdziła:

Nie mówię o tym, ponieważ każdy z nas jej inny i nie chcę, by ktoś czuł, że musi jeść to, co ja, ponieważ jest to uzależnione od indywidualnego wzrostu, masy ciała i wieku.

Gwiazda Love Island, aby osiągnąć lepsze efekty regularnie ćwiczyła. Nie spędzała jednak wielu godzin na siłowni, ale poświęcała na intensywny trening interwałowy jedynie 10 minut. Wysoka intensywność pozwoliła skrócić czas treningu do minimum.

metamorfoza uczestniczki love island

Źródło: Instagram/Instagram

W efekcie Alexandra Cane w ciągu niecałych trzech miesięcy zamieniła rozmiar 40 na 34. To jednak nie wszystko, bo celebrytka przyznała, że równie wielka zmiana zadziała się w jej głowie. 

Od początku nie chodziło o wagę. Miałam ataki niepokoju i brakowało mi motywacji. Cały dzień siedziałem w łóżku i nic nie robiłam. Nie byłam sobą - powiedziała na swoim Instagramie.

Teraz Alex może pochwalić się większą pewnością siebie i ciałem jak z zawodów bikini fitness. Imponujące, prawda?

Zobacz także: Aneta Zając schudła 10 kg. Zdradziła, jak wyglądała jej dieta

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 18:03

Nasze propozycje