Poprzedni artykuł: Nieprawdopodobna metamorfoza Sylwii Bomby z 'Gogglebox'! Schudła 30 kg Następny artykuł: Zaledwie 13 dni po porodzie, Anita z "ŚOPW" wróciła do tańca!

Ania Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo schudła. Jak teraz wygląda?

Fitness, , tagi: odchudzanie, metamorfozy gwiazd
Metamorfoza Ani z "ŚOPW" to niemałe zaskoczenie dla jej fanów. Najwidoczniej nowa miłość jej służy, bo cukierniczka widocznie schudła!

Zupełnie nieoczekiwanie okazało się, że niektóre pary biorące udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" potrafią stworzyć szczęśliwy związek. Doskonałym przykładem są chociażby Anita i Adrian, którzy powitali na świecie pierwsze dziecko. Zdecydowanie mniej powiodło się Ani Wróbel...

Trafiła na partnera, który zupełnie nie odpowiadał jej oczekiwaniom. Na szczęście po burzy przyszło słońce i razem z nową miłością, Ania postanowiła o siebie zadbać. Efekty diety są spektakularne, a fani jej gratulują!

Metamorfoza Ani Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Programowe małżeństwo Ani Wróbel rozpadło się jeszcze przed finałem "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Od tamtej pory wiele zmieniło się nie tylko w jej życiu, ale i w jej wyglądzie. Jesienią 2018 roku poznała obecnego partnera. Niemal od razu pojechali na wspólne wakacje do Grecji, z których oczywiście pojawiła się obszerna relacja na Instagramie Ani.

Od tamtej pory nowy partner regularnie pojawia się w jej social mediach. Wiele osób słusznie zauważyło, że nowa miłość zmotywowała byłą uczestniczkę "ŚOPW" do zadbania o siebie. 

Mamy wrażenie, że niedługo po tym, jak Ania poznała nowego partnera, zaczęła bardziej dbać o swój wygląd i przeszła na dietę. Pierwsze efekty już widać, a sama Ania chętnie chwali się zdjęciami w kostiumie kąpielowym.

Aktualnie odpoczywa razem z koleżankami w Rimini we Włoszech i już teraz zasypuje swoich fanów wakacyjnymi zdjęciami. Wielu z nich natychmiast zauważyło, że figura cukierniczki bardzo się w ostatnim czasie zmieniła. 

- Aniu pięknie schudłaś.

- Wow, widać piękne efekty diety.

- Chudzinka.

Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, jak teraz wygląda Ania! 

Zdjęcie główne: Instagram.com/mnosalmakeup

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 czerwca 2019, 16:35

Nasze propozycje