Poprzedni artykuł: Ania Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo schudła. Jak ter... Następny artykuł: Marta Wierzbicka bardzo schudła! Fani: "Tak wyglądają anorektyczki"

Zaledwie 13 dni po porodzie, Anita z "ŚOPW" wróciła do tańca!

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wygląda wręcz olśniewająco! A mimo to wylała się na nią fala hejtu...

Mimo że od porodu minęło naprawdę niewiele czasu, Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w scenicznym stroju tanecznym. Wygląda dokładnie tak samo jak przed ciążą. 

Po 13 dniach od porodu, za zgodą lekarza i małymi krokami udało się! Wróciłam na pokaz taneczny z moją @atelie_grupa_taneczna! - napisała na Instagramie Anita.

Pojawiły się jednak negatywne komentarze, w których internauci pytają, czy to nie za wcześnie na tak duży wysiłek niecałe dwa tygodnie po porodzie.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po porodzie

Mimo że ta historia wydaje się zmyślona i wręcz nieprawdopodobna, Anita i Adrian poznali się na planie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ich małżeństwo zostało zaaranżowane przez ekspertów i jako jedna z niewielu dobranych w ten sposób par, są razem do teraz. Odnowili przysięgę małżeńską i zorganizowali kolejny ślub, a od niedawna są szczęśliwymi rodzicami. Junior (bo tak mówią na niego rodzice) przyszedł na świat 6 czerwca 2019 roku. 

Wiele osób mówiło wówczas Anicie, że kiedy na świecie pojawi się dziecko, będzie mogła zapomnieć o swojej największej pasji - tańcu towarzyskim. Nic bardziej mylnego. Ona udowodniła wszystkim, że wystarczy jej 13 dni, aby wrócić na parkiet. Jak napisała Anita, do szczytowej formy jest jeszcze daleko, ale mimo to już teraz jest z siebie bardzo dumna. W jednym z komentarzy przyznała również, że dla niej zdecydowanie większym wysiłkiem po porodzie jest noszenie toreb z zakupami czy sprzątanie mieszkania.

(...) myślę że wiele z naszych barier jest w głowie. Kiedy tańczę, dostaję skrzydeł i mimo że wiele osób kazało mi się z nim pożegnać na długie miesiące, kiedy zaszłam w ciążę, to udowodniłam że nie musi tak być. Dziewczyny nie dajcie się straszyć, że macierzyństwo wszystko wam odbierze... ono tylko doda więcej do życia, a reszta co z tym zrobimy zależy od nas - pisze Anita na Instagramie.

Spójrzcie na zdjęcie, które niedawno dodała na swój Instagram. Nasz wzrok niemal natychmiast skierował się na płaski brzuch tancerki!

Wiele osób zastanawia się jednak, czy taka decyzja jest bezpieczna dla ciała Anity. Podkreśla ona, że lekarz nie widział przeciwwskazań i świeżo upieczona mama nie musi obawiać się o jakiekolwiek perturbacje zdrowotne. Trzeba również pamiętać, że ciało kobiet, które regularnie trenowały przed ciążą, ale i w trakcie, wraca do formy znacznie szybciej. W tym miejscu warto przypomnieć przypadek Sary Boruc-Mannei, której brzuch zaledwie tydzień po porodzie był już prawie płaski. Prawidłowy sposób żywienia oraz odpowiednia dawka ruchu potrafią zdziałać cuda i przyspieszyć powrót do dawnej figury. Wszystko należy jednak wykonywać z rozwagą i po uprzedniej konsultacji z lekarzem prowadzącym ciążę.

Przy okazji warto jednak zaznaczyć, że każde ciało jest inne, tak jak i każde dziecko. Niektóre mamy muszą więcej czasu poświęcać swojemu maluchowi, który boryka się z np. kolkami, czy mają inną sytuację życiową, co również wytknięto Anicie w komentarzach.  

Jak myślicie, tancerka powinna tak szybko wracać na parkiet?

Zdjęcie główne: Instagram.com/anitaczylija

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 sierpnia 2020, 01:11

Nasze propozycje