Poprzedni artykuł: Wyniki konkursu Decathlon: Sprawdź, czy wyygrałaś hulajnogę na wakacje... Następny artykuł: Już oficjalnie: jedzenie owoców i warzyw czyni nas szczęśliwszymi

Anna Lewandowska promuje swoją własną dietę. Jest dość… nietypowa. Spróbujecie?

Anna Lewandowska nie próżnuje. Chociaż niektórzy zarzucają jej oderwanie od rzeczywistości, trudno nie zauważyć, że jej dietetyczne propozycje przynoszą efekty. Wszak gwiazda karmi nie tylko swojego męża, ale i doradza też m.in. Sławomirowi Peszko czy Arkadiuszowi Milikowi. Jednocześnie zachęca do skorzystania ze swojego planu dietetycznego użytkowniczki bloga healthy plan by ann.

Diet by Ann, czyli autorska dieta Anny Lewandowskiej, niewątpliwie cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Przekonałam się o tym, kiedy podczas jednego z ostatnich wieczorów słuchałam zachwytów przyjaciółki.

Czytaj: Anna Lewandowska – przepis na koktajl, który poprawia urodę

W piątek, zaglądając na bloga healthy plan by ann, poznałam przykładowy jadłospis na cały dzień. Znajdziemy w nim m.in. kokosowy omlet z polewą czekoladową na śniadanie, który ma wspierać ciało i libido oraz ryż z pomidorami na kolację, która ma przysłużyć się naszemu ciału oraz umysłowi. Wygląda ciekawie i nie wykluczam, że skuszę się na niektóre przepisy.

Czytaj:  Anna Lewandowska i Adriana Lima razem na wakacjach. Czy gwiazdy się przyjaźnią?

Anna Lewandowska oczywiście nie ustaje w promowaniu swojej diety i przypomina, że główną ideą jej propozycji jest Trójkąt Mocy, czyli jedzenie funkcjonalne, które ma poprawiać jakość życia.

Dieta ma zapewnić równowagę między umysłem i ciałem, jednocześnie niwelując efekty zbyt ostrego tempa życia, czyli np. podnosząc libido i likwidując w ten sposób frustrację. Innymi słowy, plan żywnościowy Anny Lewandowskiej ma zapewniać jasność myślenia i pełną koncentrację (umysł), poprawę kondycji i wydolności ciała (ciało) oraz zwiększyć libido i jakość życia seksualnego.


Ostatni element – zwiększenie libido – jest zasługą wykorzystania w posiłkach składników i przypraw od wieków uważanych za afrodyzjaki. Sumiennie zaplanowany jadłospis ma korzystnie wpływać na hormony, tj. łagodzić kobiece dolegliwości, a u panów – zwiększyć poziom testosteronu.

Stosujecie lub stosowałyście już dietę Anny Lewandowskiej? Jeśli chcecie poznać przykładowy jadłospis na cały dzień, zajrzyjcie na bloga healthy plan by ann.

Czytaj też: Gwiazdy, które sporo schudły

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 15:50

Zobacz także

Nasze propozycje