Poprzedni artykuł: Dlaczego waga stoi? 5 możliwych powodów Następny artykuł: „Lekkie”, „light”, „fit”, 0% tłuszczu lub cukru – czy takie produkty s...

Premiera autorskiego treningu Anny Lewandowskiej - Karate Cardio

To pierwsze taka książka z DVD na rynku. Anna Lewandowska, autorytet w dziedzinie zdrowego i aktywnego stylu życia, mistrzyni karate oraz doświadczona trenerka fitness prezentuje swój autorski program treningowy. Karate Cardio dla każdego to 50 minutowy trening na szybkie spalanie, silne ciało i smukłą sylwetkę.
Anna Lewandowska Trening Karate Cardio

Karate Cardio Anny Lewandowskiej o to program dedykowany zarówno początkującym jak i doświadczonym wielbicielom sportu. Ma na celu przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, poprawę formy oraz wymodelowanie sylwetki. Wspólnie z grupą przyjaciół Anna Lewandowska prezentuje jak bez większego przygotowania, w prosty sposób można wykonać zestaw ćwiczeń, który zaowocuje poprawą kondycji i samopoczucia! Wszystkie ćwiczenia są bezpieczne, mają wysoką skuteczność i co najważniejsze nie są nudne. Trening należy wykonywać w rytmie nadawanym przez Anię, która jasno instruuje i zachęca do kolejnych ćwiczeń. To aktywność dla każdego!

Premiera książki z DVD Trening Karate Cardio Anny Lewandowskiej już 3 sierpnia w salonach Empik!

Zmień swoje życie, odzyskaj piękną sylwetkę i dobre samopoczucie. Podejmij ten wysiłek. Każdy czas jest dobry, aby zmienić tryb życia.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 02:51

Zobacz także

Nasze propozycje