Poprzedni artykuł: Ci przystojniacy uprawiają 'nagą jogę'. Ich zdjęcia przekonają cię do... Następny artykuł: Pupa Kim Kardashian to nie zasługa chirurga, a tego ćwiczenia? Jest wy...

Ta babcia wygląda jak Terminator! 68-latka ma imponujące mięśnie i... znacznie młodszego chłopaka

Fitness, , tagi: kulturystyka
Zanim zaczęła wygrywać konkursy kulturystyczne, była fotomodelką. 40 lat później wciąż dźwiga ciężary i onieśmiela niesamowitymi bicepsami. Brytyjka Angela Graham to prawdopodobnie najbardziej umięśniona babcia na świecie.

Angela Graham ma 68 lat, dwójkę wnucząt i mięśnie jak Arnold Schwarzeneger. Starsza pani dźwiga ciężary od połowy lat 70-tych i nie zrezygnowała z regularnych wypraw na siłownię nawet po tym, jak przeszła (dość powszechną wśród starszych osób) operację wszczepienia protezy stawu biodrowego.

Zobacz także: Ta dziewczyna przesadziła z ćwiczeniami. Zobacz, co się stało z jej ciałem

Starsza pani z muskułami

Pani Graham ćwiczy codziennie półtorej godziny. I efektów tych treningów nie sposób nie zauważyć! Jej bicepsy mają w obwodzie 35 cm, a Angela jest w stanie dźwignąć tyle, ile sama waży, czyli 65 kg. Babcia przypominająca Terminatora może wzbudzać mieszane uczucia, ale pani Angeli nie demotywują gapiący się na nią ludzie:

Jeśli tym, którzy mnie znają, nie podoba się to, jak wyglądam, mogą patrzeć w innym kierunku - tłumaczy Angela. - A jeśli nie podoba im się to, kim jestem, mogą po prostu odejść. Ćwiczę dla siebie!

Zobacz także: Wygląda jak laleczka, ale każdemu może spuścić łomot. Nazywają ją "Muskularną Barbie"

Co ciekawe, muskularna sylwetka babci z Leeds wcale nie odstrasza mężczyzn. Faceci często zaczepiają Angelę Graham, dopytując, ile jest w stanie dźwignąć. Pewien 25-latek zaproponował jej nawet 25 tys. dolarów za możliwość siłowania z nią na rękę. Dźwiganie ciężarów wyraźnie dodaje Angeli wigoru, bo pod koniec maja tego roku udało jej się poderwać... 32-latka.  

Zdjęcia: Facebook 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 08:55

Zobacz także

Nasze propozycje