Poprzedni artykuł: Dieta Blanki Lipińskiej - gwiazda zdradziła sekret swojej szczupłej sy... Następny artykuł: Dieta sokowa – przepisy + kiedy, jak długo i co powinnaś pić

Big Boy z „Googlebox” chudnie w oczach! Ile teraz waży?

Mateusz Borkowski, znany jako Big Boy z „Googlebox. Przed telewizorem” nadal chudnie! Ile teraz waży i skąd decyzja o dalszym zrzucaniu kilogramów?

Mateusz Borkowski, znany jako „Big Boy”, zyskał sławę dzięki udziałowi w „Googlebox. Przed telewizorem”, gdzie razem z przyjaciółmi Markiem Morusem, przedstawianym jako „Morus” oraz Damianem Naganą, znanym z show jako „Nagana”, co tydzień na żywo na antenie TTV komentuje wybrane programy telewizyjne, jak seriale, talent show, filmy, czy paradokumenty z poprzedniego tygodnia.

Metamorfoza Big Boya z „Googlebox”

Mateusza Borkowskiego widzowie TTV pokochali jako błyskotliwego, pewnego siebie mężczyznę z dużą nadwagą, stąd też jego przydomek „Big Boy”. Na początku swojej przygody z „Googlebox. Przed telewizorem” mężczyzna ważył aż 240 kilogramów! Nawet podczas nagrywania odcinków nie krył swoich słabości do niezdrowych przekąsek i słodkich gazowanych napojów, które wielokrotnie spożywał na antenie TTV.

W miarę upływającego czasu i kolejnych sezonów „Googleboxa” Borkowski postanowił zawalczyć o siebie i swoje zdrowie. Radykalnie zmienił dietę i zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka. Choć, jak sam przyznaje, nie spędził ani jednego dnia na siłowni, w efekcie udało mu się schudnąć ponad 160 kilogramów.

Dlaczego Big Boy z „Googlebox” zaczął się odchudzać?

W niedawnym wywiadzie dla TVN24 Big Boy szczerze opowiedział o swojej walce z otyłością. Gwiazdor TTV wyznał, że przez nadmierne kilogramy nawet najprostsze czynności sprawiały mu ogromne trudności.

Nie mogłem wyrzucić śmieci, a śmietnik był mniej więcej 80 metrów od mojego domu. Sapałem jak parowóz. Miałem problemy z wejściem po trzech schodach. To już nie było życie. To była wegetacja - wyznał w programie TVN 24 „Wstajesz i weekend” Borkowski.

W dalszej części wywiadu Big Boy pierwszy raz tak szczerze wyznał, jak naprawdę wyglądała jego wizyta u lekarza, któremu skarżył się na swoją nadwagę.

Powiedział, że za trzy lata będzie mi można zanieść kwiatki na grób – wspomina Big Boy. I będę brał torbę leków, o ile dożyję – dodał.

Diagnoza lekarza, zabrzmiała dla Borkowskiego jak przerażający wyrok, dlatego też postanowił drastycznie zmienić swoje dotychczasowe życie. Dzięki samozaparciu i operacji zmniejszenia żołądka udało mu się schudnąć aż 167 kilogramów. Choć dieta wymagała wiele wyrzeczeń, gwiazdor TTV przyznaje, że z perspektywy czasu zrzucanie ponadprogramowych kilogramów wcale nie było aż takie trudne.

To nie jest trudna praca. Jeżeli ktoś chce osiągnąć cel, zgubić kilogramy i zacząć żyć to trzeba sobie uświadomić jedną podstawową rzecz, że to jest zabawa do końca życia. To nie jest żadna walka, tylko to jest po prostu życie. Jeśli chce się żyć, to trzeba o siebie dbać – podkreślił Borkowski w rozmowie w „Wstajesz i weekend”.

Teraz Big Boy waży 73 kilogramy i jest niezwykle zadowolony ze swojej przemiany. My również gratulujemy mu samozaparcia i konsekwencji w działaniu.

Zdjęcie: Instagram/Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 18:26

Nasze propozycje