Poprzedni artykuł: Jak przyspieszyć metabolizm nie przekraczając progu siłowni? Są na to... Następny artykuł: Znana trenerka pokazała swój brzuch po ciąży. 'Z trudem rozpoznawałam...

Przytyła i... ludzie ją za to kochają! Ta kobieta chwali się fałdkami tłuszczu na brzuchu i grubymi udami

Studentka z Alabamy zdobyła popularność po tym, jak pokazała światu swoje dalekie od doskonałości ciało. Tesia Kline nie tylko nie wstydzi się swoich grubych ud i brzucha, ale wręcz jest z nich dumna. I ludzie ją za to kochają!

Jeszcze niedawno Tesia Kline miała obsesję na punkcie swojego ciała. Marząc o idealnie płaskim brzuchu i szczupłych udach, katowała się treningami i ostrymi dietami. Potwierdzeniem jej sukcesu miał być udział w konkursach fitness.

Zobacz także: Ta piękna dziewczyna pokazuje, jak naprawdę okłamują nas blogerki fitness na Instagramie!

Miałam taką wizję, że jeżeli włożę 110 procent najcięższej pracy, wysiłku i oddania w przygotowania do konkursu, to w końcu będę miała takie ciało, jakie chciałam - wspomina Tesia. - Myliłam się. Nigdy nie byłam usatysfakcjonowana. Jasne, byłam dumna i podekscytowana zmianą jaka we mnie zachodziła. Ale to nigdy nie było "wystarczająco dobre".

W pewnym momencie Kline zorientowała się, że wyczerpująca i niekończąca się droga do idealnej sylwetki czyni ją nieszczęśliwą i słabą. Porzuciła marzenia o doskonałym ciele i z takim samym oddaniem, z jakim wcześniej trenowała mięśnie, zaczęła ćwiczyć się w samoakceptacji. W efekcie jej ciałozmieniło się.  Konsekwencje tej - według wielu niekorzystnej zmiany - Tesia zaczęła prezentować na Instagramie.

Gruby brzuch i uda zdobywają lajki na Instagramie

Zobacz także: Fit blogerka specjalnie przytyła. Czy jej nowe krągłości faktycznie są bardziej sexy?

Opatrzone mądrymi, ale też zabawnymi opisami fotki 27-latki wzbudziły spore zamieszanie w sieci. Przy zdjęciach, na których Kline pokazuje fałdki tłuszczu na brzuchu lub cellulit na udach pojawiło się mnóstwo lajków i pozytywnych komentarzy. Fotkę, na której Kline pokazuje różnicę między upozowanym do zdjęcia ciałem, a jego rzeczywistym wyglądem, polubiło ponad sześć tysięcy ludzi. Internauci pokochali Tesię za odwagę i poczucie humoru.

Zobacz także: Ekstremalna dieta - tak modelka przygotowywała się do ważnej sesji zdjęciowej

A wy co myślicie o przemianie amerykańskiej blogerki?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2019, 10:48

Nasze propozycje