Poprzedni artykuł: Oto posiadaczki najpiękniejszych pośladków w sieci! Nie zawsze tak wyg... Następny artykuł: Karolina Szostak znowu jest na diecie! "Zawsze jak się dużo schudnie,...

Olga Kalicka pokazała brzuch po ciąży. Widać, że niedawno urodziła dziecko?

Fitness, , tagi: Olga Kalicka
Młoda mama wyjawiła również, co robi, że już teraz ma tak świetną figurę. Sekretem są bardzo krótkie serie ćwiczeń.

Mimo że Olga Kalicka stosunkowo niedawno została po raz pierwszy mamą, nie zwalnia tempa. Niemal od razu po porodzie wróciła do pracy, czym zaskoczyła wiele kobiet. Niedawno dodała zdjęcie z "Biegu po nowe życie", a teraz zaprezentowała się w stroju do ćwiczeń i odsłoniła brzuch. To pierwszy raz, kiedy pokazała figurę po urodzeniu dziecka.

Olga Kalicka pokazała brzuch

Początek roku był dla Olgi Kalickiej wyjątkowo radosny. Powitała na świecie pierwsze dziecko - młodziutka gwiazda urodziła w styczniu synka, Aleksego. Imię malucha trzymała długo w tajemnicy, a od momentu narodzin nie pokazała jeszcze jego twarzy i prawdopodobnie tego nie zrobi. Taką decyzję podejmuje coraz więcej rodziców - nie tylko tych znanych z pierwszych stron gazet. 

Zobacz także:Olga Kalicka pozuje z dzieckiem. Fani: "O, jaki piękny kudłatek"

Olga Kalicka nie afiszuje się w social mediach z życiem prywatnym i uchyla jego naprawdę niewielką część. Wiele fanek dopytywało od jakiegoś czasu, co robi, że ma tak świetną figurę po ciąży. Postanowiła, że poruszy temat powrotu do formy na Instagramie. Aktorka nie ukrywa, że teraz stara się naprawić to, co "w trakcie ciąży się trochę posypało". 

Młoda mama postanowiła przy okazji pokazać swój brzuch po ciąży. Na zdjęciu odsłoniła zaledwie fragment, ale fanki mimo to gratulują jej wytrwałości w dążeniu do celu oraz podziwiają za już osiągnięte efekty pracy nad sylwetką. A jaki jest sposób Olgi Kalickiej na figurę po ciąży? 

Mój fizjoterapeuta ułożył mi zestaw ćwiczeń, by w bezpieczny sposób, powolutku wracać do formy naprawiając po drodze to, co w trakcie ciąży się trochę posypało... Staram się wygospodarować "codziennie" raczej... 3 razy w tygodniu (jak dobrze pójdzie) 20-30 minut!! Łatwo nie jest. Początki były tragiczne, ale zaczynam to coraz bardziej lubić! - napisała na Instagramie Olga.

Naszym zdaniem Olga już teraz wygląda zjawiskowo, ale trzymamy kciuki za to, aby osiągnęła zamierzony cel :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/olgakalicka

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 lipca 2020, 12:03

Nasze propozycje