Poprzedni artykuł: Klaudia El Dursi opowiedziała czemu zawdzięcza szczupłą figurę Następny artykuł: Agnieszka Kaczorowska jest teraz szczuplejsza niż przed porodem. Jak t...

Taka figura staje się coraz bardziej popularna. Sprawdź, czy jesteś straight size!

Fitness, , tagi: plus size, modelka
Modelki plus size mają poważną konkurencje. Coraz więcej marek odzieżowych zatrudnia do prezentowania swoich produktów modelki straight size.

Coraz częściej na wybiegach modowych i stronach internetowych popularnych marek odzieżowych można zobaczyć kobiety, które nie mieszczą się w żadnej ze znanych nam kategorii "wagowych". Są zdecydowanie szczuplejsze od modelek plus size, ale też są zbudowane inaczej niż na przykład słynne Aniołki Victoria's Secret... To tak zwane modelki straight size, czyli takie, które kształtami i rozmiarami noszonych ubrań najbardziej przypominają "normalne" kobiety.

Zobacz także: Aniołek Victoria's Secret nosi rozmiar S, ale... nazywana jest modelką plus size!

Straight size - nowy upragniony rozmiar

Świat mody powoli się zmienia. Coraz więcej marek wychudzone modelki, które wyglądają jak heroinistki, zastępuje ich bardziej krągłymi koleżankami po fachu. Oczywiście jest mało prawdopodobne, żeby kościste piękności na dobre zniknęly z wybiegów, ale będą one (dosłownie) musiały zrobić miejsce dla kobiet, które mają więcej ciała do podziwiania. Modelki plus size zdobywają popularność i lukratywne kontrakty dotąd zarezerwowane dla dużo szczuplejszych dziewczyn.

Ale nie tylko modelki plus size takie jak Iskra Lawrence czy Tess Holliday mają wzięcie. Agencje, domy mody i popularne marki odzieżowe coraz chętniej zatrudniają tak zwane modelki straight size. Te modelki nadal są wysokie, mają piękne buzie i proporcjonalnie zbudowane ciała, ale nie brakuje im też biustów oraz krągłych pośladków, ud i bioder. Modelki straight size noszą też ubrania w rozmiarze 38 lub 40.

Zobacz także: Ewa Zakrzewska jest jedną z pierwszych polskich modelek plus size. Jak wygląda?

Nam modelki straigt size bardzo się podobają. A wy co myślicie o dziewczynach w takim rozmiarze?

Zdjęcie główne: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 listopada 2019, 21:04

Nasze propozycje