Poprzedni artykuł: Płaski brzuch, talia jak u Barbie i... nie uwierzycie, jak ta dziewczy... Następny artykuł: To najpopularniejsza dieta 2017 roku. Jedna z gwiazd schudła na niej 2...

Chcesz schudnąć? Połącz przyjemne z pożytecznym! Ten trening zapewni Ci frajdę i spalanie kalorii

Fitness, , tagi: trening, trening cardio
Zapomnij na chwilę o zajęciach crossfit. Teraz wszyscy zachwycają się treningiem, który przy minimum wysiłku oferuje maksimum efektów.

Moda na ten rodzaj ćwiczeń przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych, a po drodze zahaczyła również o Wielką Brytanię. Amerykańska firma Aquaphysical wyprodukowała specjalne deski, które są przeznaczone do wykonywania ćwiczeń na wodzie. Dzięki nim trening jest o wiele bardziej efektywny i przynosi naszemu ciału mnóstwo korzyści.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika A Q U A P H Y S I C A L (@aquaphysical)

Podczas zajęć angażujesz do pracy o wiele więcej partii mięśni. Musisz wykorzystać je do zachowania równowagi. A to oczywiście na początku nie należy do najłatwiejszych zadań i na pewno niejednokrotnie wpadniesz do wody. Ale pamiętaj, że regularne uczęszczanie na tego typu treningi pozwolą Ci nabrać wprawy. Co więcej, zyska na tym również Twój kręgosłup.

D A V I D L L O Y D Raynes Park

Film zamieszczony przez użytkownika A Q U A P H Y S I C A L (@aquaphysical)

Ćwiczenia na desce oferuje wiele pływalni. Wystarczy tylko przejrzeć ofertę zajęć. Możesz wykonywać naprawdę różnorodne ćwiczenia. Od zwykłych skłonów, przez nożyce aż po przysiady i wykroki. Forma jest dowolna i zależy od prowadzącego. Niemniej warto spróbować swoich sił w treningu na desce. 

☀️☀️☀️ @roohamer @elisehamer

Film zamieszczony przez użytkownika A Q U A P H Y S I C A L (@aquaphysical)

Zdjęcie główne: instagram.com/p/BHkPCHWjJQo

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 20:24

Zobacz także

Nasze propozycje