Poprzedni artykuł: Podwójny podbródek - szybkie ćwiczenia. Buldog, całowanie żyrafy, czy... Następny artykuł: Pilates dla początkujących – jakie ćwiczenia robić w domu?

Ćwiczenia w domu - darmowe aplikacje do ćwiczeń

Te aplikacje na telefon pomogą ci w krótkim czasie osiągnąć wymarzoną sprawność fizyczną. Dostępne są zarówno na Androida, jak i na iOS oraz oferują darmowy pakiet ćwiczeń dla każdego.

Sprawdziłyśmy darmowe aplikacje do ćwiczeń na Androida i iOS, a następnie wybrałyśmy te, które okazały się najlepsze - działały intuicyjnie, oferowały ciekawą formę ćwiczeń albo szeroki wybór treningów. W naszym zestawieniu znajdziesz aplikację do biegania, z lekcjami jogi oraz krótkimi treningami fitness.

ćwiczenia w domu aplikacje

Źródło: Istock

Zobacz także: Ćwiczenia na brzuch dla początkujących 

Darmowa aplikacja do biegania - Zombie, Run!

Zombie, Run! - ta darmowa aplikacja do biegania, która wyróżnia się ze względu na wyjątkową koncepcję. Łączy ona w sobie funkcję zapisywania trasy biegu, jego prędkości i długości z... grą, w której musimy uciekać przed zombie. Dzięki tej narracji każdy kolejny trening nie jest ani trochę nudny. Znajdziemy tam 5, 10 i 21-kilometrowe "misje", przeniesione do świata rzeczywistego.

Aplikacja proponuje powiększenie darmowego pakietu do pakietu Pro za 6 dolarów miesięcznie (ok. 24 zł), co gwarantuje dostęp do większej ilości treningów, jednak na początek wersja darmowa jest wystarczająca. 

Darmowa aplikacja do jogi - Yoga for Beginners

Joga na dobry początek dnia, na lepszy sen, a może na spalanie tkanki tłuszczowej? Aplikacja Yoga for Beginners, jak sama nazwa wskazuje, to świetny krok do wejścia w świat relaksujących i wzmacniających ciało asan. W darmowej wersji dostępnych jest 16 tematycznych lekcji jogi dla początkujących. Wszystkie trwają maksymalnie 15 minut - nie ma więc wymówek, że brakuje czasu na kolejną praktykę. 

Darmowa aplikacja do ćwiczeń fitness - Nike Training Club

Z aplikacji do ćwiczeń w domu Nike Training Club skorzysta absolutnie każdy - od bardzo początkującego, do bardzo zaawansowanego. Aplikacja proponuje niemal 200 treningów o różnym celu - rozciąganie ciała, wzmacnianie rąk, trening cardio czy budowanie mięśni nóg. To wszystko znajdziemy w tej jednej aplikacji, którą Nike nazywa "twoim trenerem personalnym". I to całkowicie za darmo. 

Żeby ćwiczyć z aplikacją w zasadzie nie potrzebujesz żadnego dodatkowego sprzętu, ale mata, wygodny strój i gumy do ćwiczeń z pewnością się przydadzą.

Źródło zdjęcia głównego: Istock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 czerwca 2020, 04:20

Nasze propozycje