Poprzedni artykuł: Nienawidzisz przysiadów i pompek? Te ćwiczenia pomogą ci schudnąć bez... Następny artykuł: Marzycie o figurze Ewy Chodakowskiej? Te produkty z Rossmanna wam w ty...

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska nie przekonały was do ćwiczeń? Ten góral to zrobi!

Fitness, , tagi: ćwiczenia fitness
Trener Qczaj to prawdziwy fenomen prosto spod samiuśkich Tatr! Tylko u niego usłyszycie: "Pac, ty chces sobie silikony robić, starego na cycki naciągać. Pac jak się cycki same robią". Prawda, że brzmi przekonująco?:)

Daniel Kuczaj (występujący pod pseudonimem Qczaj) to popularny w internecie trener, który nie wszystkim się spodoba, ale niektórych na pewno rozbawi do łez. Jeśli lubisz konkret, to dzień bez jego tekstów motywacyjnych, będzie dla ciebie dniem straconym!

Polecamy:  Nienawidzisz przysiadów i pompek? Te ćwiczenia pomoga ci schudnąć bez wysiłku!

On sam pochodzi z Ludźmierza pod Nowym Targiem, ale od wielu lat mieszka w Warszawie i nie grzeszy wzrostem - 165 cm w Airmaxach (przy wadze ok. 80 kilogramów). Czy wzrost jest jego kompleksem? Nie! Nauczył się nawet z niego żartować. "Jeśli jesteś za mały, by po coś sięgnąć, to sobie podskocz" - czytamy.

Jak Qczaj motywuje kobiety?

Zastanawiacie się, czym Qczaj różni się od innych trenerów? Nie wyglądem - ma umięśnione ciało jak każdy weteran siłowni, a na jego twarzy widnieje zarost, który uwielbiają fanki facetów w stylu "drwali". Otóż jego siłą są słowa! Daniel podbija serca kobiet (i nie tylko) swoją szczerością, góralską gwarą oraz niebywałym poczuciem humoru. Mówi bardzo bezpośrednio i nie boi się stwierdzeń w stylu: "Kopiemy po tym zadku, co to nie chciało się go przez cały rok ruszyć", "Stois przed drzwiami do siłowni w tych obsranych gaciach i sie zastanowios: "wlyść cy nie wlyść?", a samą siłownię nazywa Klubem Samotnych Serc:)

Kim jest Qczaj?

Zanim został trenerem, próbował swoich sił m.in. w teatrze - jak młodzieniec grał w Teatrze Studio Buffo w spektaklu "Romeo i Julia", był również fryzjerem, a we wszystkich działaniach zawsze wiernie go wspierała mama na stałe mieszkająca w Chicago. 

Polecamy:  Chcesz schudnąć w nowym roku? Uważaj na te tabletki odchudzające! Niszczą organizm!

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Qczaja, ale zachęcamy do odwiedzenia jego profilu na Instagramie, bloga (www.qczaj.pl) i YouTube, bo to jego filmiki mają największą moc:) W wielu materiałach trudno mu nie przyznać racji.

Ma tak mocne argumenty, że już chyba nic nas nie usprawiedliwia przed odpuszczeniem kolejnego treningu:)

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 06:02

Zobacz także

Nasze propozycje