Poprzedni artykuł: Adele schudła 15 kg! A piła wino i jadła czekoladę :) Jaką stosowała d... Następny artykuł: Zanim schudła 70 kilo, traktowano ją jak zwierzę w cyrku. Jaka dieta z...

Fanka Ani Lewandowskiej schudła dzięki niej 37 kilogramów! Tylko zobaczcie, jak się zmieniła

Fitness,
,
, tagi: Anna Lewandowska dieta
Zaczynasz się odchudzać przed wakacjami? Może zmotywuje cię sukces fanki Ani Lewandowskiej. Spektakularny!

Trenerka zaprezentowała dwa zdjęcia. Na jednym z nich jest z Olą przed zrzuceniem zbędnych kilogramów, a na drugim z tą samą osobą, ale... o 37 kg mniejszą! Podpisała je: 

Poniedziałkowa MOTYWACJA -37 kg, 1 rok w wydaniu Oli Z wielką dumą i z jeszcze większą radością – nie tylko w sercu ❤️ Pragnę Wam pokazać kolejną MOTYWUJĄCĄ metamorfozę.

Na blogu Ani Lewandowskiej możemy poznać całą historię Oli.

Polecamy:  Popularna trenerka fitness pokazuje, że "kaloryfer" na brzuchu to... ściema

Okazuje się, że swego czasu dziewczyna przytyła 40 kilogramów. Siedziała w domu i była niezadowolona ze swojego życia. Do czasu... kiedy postanowiła coś ze sobą zrobić, a przyjaciółka wysłała ją na obóz treningowy z Anią. Ola musiała mieć dużo samozaparcia. Jak wiele ją to kosztowało, mogą się domyślać szczególnie osoby, które choć raz w swoim życiu miały problemy z nadwagą. Jak czytamy na blogu Ani:

Walczyła każdego dnia, biegała i ćwiczyła z łzami w oczach, bo wiedziała, że chce pokonać swoje słabości!
Jak wspomina: Czasami nie dawałam rady, kolana odmawiały posłuszeństwa. Ale słyszała słowa motywacji: „Ola, nie poddawaj się, jesteś silna”. [...] Dodatkowo ustaliłyśmy plan działania: dietę i plan treningowy, przeprowadziłyśmy rozmowę couchingową! Ola wyjeżdżając obiecała: Lewandowska, za pół roku przyjeżdżam o połowę mniejsza.. i tak się stało! Oszalałam kiedy ją ujrzałam!

Poniedziałkowa MOTYWACJA -37 kg, 1 rok w wydaniu Oli Z wielką dumą i z jeszcze większą radością – nie tylko w sercu ❤️ Pragnę Wam pokazać kolejną MOTYWUJĄCĄ metamorfozę. Przedstawiam Aleksandrę @alexandraswierczek www.annalewandowska.com i mam nadzieję, że jej krótka historia będzie dobrą inspiracją dla osób, które miewają wątpliwości i kryzysy. Takie historie pokazują, że warto walczyć! Monday's MOTIVATION -37 kg, 1 year with Ola With great pride and with even greater joy - not only in my heart ❤️ I want to show you another motivating metamorphosis. Meet Aleksandra, www.annalewandowska.com I hope that her short story will be a good inspiration for people who tend to have doubts. Such stories show that it is worth fighting for! #motivation #dietbyann #planbyann #workoutbyann #healthy #healthyteam #annalewandowska #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Przyznajemy, że metamorfoza jest spektakularna i na pewno posłuży jako źródło motywacji dla wielu osób. Szczególnie teraz, kiedy wiele z nas myśli o zrzuceniu kilku kilogramów przed wakacjami. Podziwiamy samozaparcie i silną wolę fanki Ani Lewandowskiej. Dziewczyna oprócz tego, że może się pochwalić piękną sylwetką, to jeszcze wprost promienieje na twarzy. Na pewno zwiększyła się także jej samoocena.

Polecamy:  Marzysz o karierze modelki? Chcesz zrobić niespodziankę bliskim? Wygraj profesjonalną sesję do magazynu! 

Źródło: hpba.pl

Foto: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 05:55

Zobacz także

Nasze propozycje