Poprzedni artykuł: Olga Kalicka pokazała brzuch po ciąży. Widać, że niedawno urodziła dzi... Następny artykuł: Płaski brzuch do lata bez wyrzeczeń? Z dietą CRAM to gwarantowane! Na...

Karolina Szostak znowu jest na diecie! "Zawsze jak się dużo schudnie, to te kilogramy wracają"

Karolina Szostak od jakiegoś czasu może się pochwalić szczególnie szczupłą sylwetką. Jak o nią dba? Nie wystarczyła jednorazowa dieta. Sprawdźcie.

Około 3 lata temu Karolina Szostak wszystkich zaskoczyła swoją spektakularną metamorfozą. Prezenterce udało się wówczas schudnąć ok. 20 kg! Jak to zrobiła? Okazuje się, że skorzystała z kontrowersyjnej diety dr Dąbrowskiej, którą stosowała także Anna Popek czy Sonia Bohosiewicz. Gwieździe Polsatu ona naprawdę służy. Co więcej, Karolina Szostak systematycznie do niej wraca.

Efekt jo-jo po diecie dr Dąbrowskiej

W wielu dietach, po szybkiej utracie wagi następuje efekt jo-jo. Nic dziwnego. Kiedy po drastycznej zmianie odżywiania nagle wrócimy do swoich poprzednich nawyków żywieniowych, powrót kilogramów jest nieunikniony. Doświadczyła tego m.in. Dominika Gwit.
Wszyscy zastanawiali się, czy również Karolina Szostak wróci do swojej poprzedniej wagi, jednak gwiazda Polsatu jest wytrwała i dba o to, by efekt jo-jo jej nie dopadł m.in. poprzez ponowne stosowanie diety!

Wiadomo, że zawsze, jak się dużo schudnie, to te kilogramy gdzieś wracają, bo to jest naturalne, jak wracamy na inne żywienie, ale ja jestem już tak zaprogramowana, że raz w roku robię post. Robię go dla zdrowia, a jak mówi dr Dąbrowska, ubytek wagi jest efektem ubocznym. (...) Ogólnie lepiej czuję się po poście. Nawet myślę, że głowa też jest świeższa wtedy - wyznała w wywiadzie dla Party.pl.

Gwiazda wyznała też, że choć niektórzy skracają sobie post, ona wytrwale jest na nim przez 42 dni plus 3 tygodnie z niego wychodzi.

Osobiście podziwiamy Karolinę Szostak za taką wytrwałość! Musimy też przyznać, że jej sylwetka prezentuje się fenomenalnie.

Próbowałyście diety dr Dąbrowskiej? Zobaczcie, co jeszcze o niej powiedziała Karolina Szostak w wywiadzie dla Party.pl. 

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 08:00

Zobacz także

Nasze propozycje