Poprzedni artykuł: 20 tysięcy brzuszków w pół godziny... Oto nowy sposób na odchudzanie b... Następny artykuł: Przez miesiąc jadł w McDonald's, a schudł 7 kg! Jak to możliwe?

Płaski brzuch Małgorzaty Rozenek-Majdan to zasługa prostej diety. Stać na nią każdą z nas!

Fitness, , tagi: dieta, Małgorzata Rozenek-Majdan
Jak wygląda dieta Małgorzaty Rozenek-Majdan? Gwiazda zdradziła swój sposób na zachowanie szczupłej figury i płaskiego brzucha.

Perfekcyjna Pani Domu od kilku dni raczy fanów na Instagramie zdjęciami z cudownych wakacji. Ona, jej mąż oraz synowie wybrali się na noworoczny urlop i teraz wygrzewają się na plaży. Nie obyło się oczywiście bez zdjęć w bikini, które najbardziej zwróciły uwagę fanów tej rodzinki.

Natychmiast zaczęli chwalić figurę Małgorzaty Rozenek-Majdan i wypytywać o to, co robi, że jest taka szczupła, a jej brzuch po dwójce dzieci tak płaski. Nareszcie doczekali się odpowiedzi :).

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza swój sposób na szczupłą sylwetkę

Na jednym ze zdjęć gwiazda pozuje w żółtym bikini razem z Radosławem Majdanem. W oczy najbardziej rzuca się oczywiście szczupła figura Małgorzaty Rozenek-Majdan. Płaski brzuch oraz widocznie zarysowane na nim mięśnie wywołały falę zachwytów w komentarzach. Nie obyło się również bez pytań o sposób Perfekcyjnej Pani Domu na tak świetną sylwetkę.

Zdjęcie: Screen z Instagram.com/m_rozenek

Mimo że jeszcze do niedawna wszyscy gratulowali gwieździe ciąży, teraz widać jak na dłoni, że jednak nie spodziewa się kolejnego dziecka. Jak zatem udaje jej się utrzymać idealną sylwetkę?

Jakiś czas temu całkowicie odstawiłam cukier, mięso i alkohol i na razie dobrze mi tak. Oprócz warzyw i owoców jem wszystko inne. Naprawdę można żyć bez mięsa i cukru (alko) i to żyć dobrze - napisała w komentarzu.

Sposób nie jest wyszukany, a wręcz banalnie prosty i przede wszystkim niedrogi. Wniosek z tego taki, że aby mieć piękną figurę, wystarczy zrezygnować z najbardziej oczywistych zatruwaczy organizmu - a na to stać przecież każdą z nas :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/m_rozenek

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 20:00

Zobacz także

Nasze propozycje