Poprzedni artykuł: Fanka Ani Lewandowskiej schudła dzięki niej 37 kilogramów! Tylko zobac... Następny artykuł: Szczupłe uda, zgrabna pupa? To jedno ćwiczenie wyszczupli je, a przy o...

Zanim schudła 70 kilo, traktowano ją jak zwierzę w cyrku. Jaka dieta zmieniła jej życie?

Fitness, , tagi: dieta efekty
Kaylee Bonnet ważyła około 240 kilogramów. Nie zgadniecie, jak bardzo zmieniła się jej twarz, kiedy schudła. Jak udało jej się wygrać z wagą?

24-letnia Kaylee Bonnet schudła 70 kilogramów! Kobieta wspomina, że kiedy ważyła 240 kilogramów, dzieci i dorośli mówili do niej okropne rzeczy i traktowali jakby była zwierzęciem w cyrku. 

W zasadzie nie pamięta momentu, kiedy by nie borykała się z nadwagą. Już w liceum ważyła ponad 100 kilogramów. Przez to miała dużo mniej znajomych niż jej rówieśnicy. Mówi, że każdy dzień był walką.

Martwiłam się, czy krzesło będzie w stanie mnie utrzymać. Starałam się dobrze wyglądać i miałam nadzieję, że po dotarciu z punktu A do punktu B moje włosy nie będą zbyt zmoczone, a makijaż nie spłynie przez pot.

Gdy zbliżała sie do 20. urodzin lekarz ostrzegł ją, że jeżeli nic nie zrobi ze swoim ciałem, to może umrzeć. Kaylee miała cukrzycę oraz zbyt wysokie ciśnienie krwi. A to zwiekszało ryzyko ataku serca czy udaru mózgu.

Polecamy:  Adele schudła 15 kg! A piła wino i jadła czekoladę:) Jaką stosowała dietę?

Lekarze zaproponowali Kaylee pomniejszenie żołądka. Jednak nawet do tego zabiegu musiała schudnąć minimum 15 kilogramów. Kaylee była zdeterminowana. Jak sama mówi: "Nie chciałam umierać". Zmieniła swój jadłospis: zaczęła liczyć kalorie, jadła produkty o wysokiej zawartości białka i niskiej zawartości węglowodanów. Przeszła operację zmniejszenia żołądka i od tej pory jest stale na diecie.

Do tej pory udało jej się schudnąć już ponad 70 kilogramów, ale jak sama przyznaje, pierwsze dwa tygodnie po operacji były dla niej trudne. Czuła szarpiący ból i ciężko jej było chodzić, a jej codzienna dieta ograniczyła się do spożywania 800 kalorii, ponieważ nie była w stanie zjeść więcej. Na dodatek niedługo potem zaczęła ćwiczyć co najmniej 3 razy w tygodniu.

Polecamy: Marzysz o karierze modelki? Chcesz zrobić niespodziankę bliskim? Wygraj profesjonalną sesję do magazynu!

Wszyscy wiedzą, że kiedy chudniemy, nasza sylwetka wygląda po prostu lepiej. Jednak u Kaylee wszyscy zaczęli zwracać uwagę na spektakularną metamorfozę jaka zaszła w jej rysach twarzy. Nareszcie można zauważyć, jaki kształt ma jej broda. 

Obecnie udało jej się zrzucić ponad 70 kilogramów, jednak chce chudnąć dalej. Jej celem jest zrzucenie jeszcze minimum 30 kilo. 

Przyznacie, że to imponująca metamorfoza. Mamy jednak wrażenie, że nigdy nie doprowadzicie się do nadwagi aż tak zagrażającej waszemu życiu. 

Foto: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 08:23

Zobacz także

Nasze propozycje